8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-11-05
Emma Mathilda Birgitta Dahlström Pettersson
Årsinkomst: Kolla Emmas lön anonymt
Personnummer: 19930110-
Ålder: 33 år
Födelsedag: 10 januari 1993
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 23 juli
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Emma Mathilda Birgitta Dahlström Pettersson
Förnamn: Emma Mathilda Birgitta
Tilltalsnamn: Emma
Efternamn: Dahlström Pettersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1994-01-15
Gatuadress: Dyringstorp 521
Postnummer: 705 94
Postort: Örebro
Distrikt: Mosjö
Församling: Mosjö-Täby församling (188005)
Kommun: Örebro (1880)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Emma
Emma Dahlström Pettersson är en kvinna på 33 år som bor på Dyringstorp 521 i Örebro. Emmas bostad är ett lantbruk på 190 kvm . Där har hon bott i 32 år och 294 dagar sedan hon flyttade in den 15 januari 1994. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Emma
Informationen om Emma kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Dyringstorp 521
Registrerat på adressen
705 94 Örebro
Personer
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Emma Mathilda Birgitta Dahlström Pettersson (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Emma Mathilda Birgitta Dahlström Pettersson (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 2 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2024-05-25 (2 år) Ägare Daniel Ingehult Gustavsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2024-05-25 (2 år) | Daniel Ingehult Gustavsson | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2019-04-04 (7 år) Ägare Daniel Ingehult Gustavsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2019-04-04 (7 år) | Daniel Ingehult Gustavsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-08-20. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Emma kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Emma hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Emmas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Lantbruk
Boarea: 190 kvm
Byggår: 1955
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Emma
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
33 år (och 299 dagar)
Födelsedag
10 januari (en söndag om 66 dagar)
Födelsedatum
1993-01-10 (en söndag för 12 352 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 6 år och 66 dagar (en måndag)
Emma Dahlström Pettersson är en kvinna på 33 år som bor på Dyringstorp 521 i Örebro. Emmas bostad är ett lantbruk på 190 kvm . Där har hon bott i 32 år och 294 dagar sedan hon flyttade in den 15 januari 1994. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Emmas postnummer, 705 94, är medelinkomsten 436 112 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,11 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Emma och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Emma ingår. Emmas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 310.
Emma bor tillsammans med Daniel Ingehult Gustavsson. Han är en 38 årig man som flyttade in den 28 september 2026 och har bott där totalt 38 dagar. Det finns också 2 hundar i bostaden. Hon är gift med Marcus Dahlström .
På Emmas nästa födelsedag fyller hon 34 år. Den inträffar om 66 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 6 år och 66 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 260 dagar.
Namnet Emma är 'Tyskt namn, trol. kortform av namn på Erman- och Irmin- ’hög, väldig’'.
Emma har 1 bolagsengagemang (
Dahlström Pettersson, Emma
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emma i Sverige Emma Andersson i Ystad, Emma Wiklund i Stockholm och Emma Kihl i Solna.
Informationen om Emma kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Emma Dahlström Pettersson
Var bor Emma?
Hur gammal är Emma?
Emma Dahlström Pettersson är 33 år gammal och föddes den 10 januari 1993. Hon fyller 34 år den 10 januari.
Har Emma några bolagsengagemang?
Emma har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Dahlström Pettersson, Emma . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Emma några fordon?
Är Emma gift?
Emma är gift med Marcus Dahlström.
Vilket telefonnummer har Emma?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Emma.
Vilket stjärntecken har Emma?
Emma har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Emma folkbokförd?
Emma Dahlström Pettersson är folkbokförd i Örebro kommun.
Vilket län tillhör Emma?
Emma Dahlström Pettersson tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Emma?
Emma Dahlström Pettersson tillhör Mosjö-Täby församling.