7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-19
Rafal Alshamar
Årsinkomst: Kolla Rafals lön anonymt
Personnummer: 19930129-
Ålder: 33 år
Födelsedag: 29 januari 1993
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Rafal Alshamar
Förnamn: Rafal
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Alshamar
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-02-01
Gatuadress: Lindövägen 6
Postnummer: 725 90
Postort: Västerås
Distrikt: Rytterne
Församling: Västerås-Barkarö församling (198010)
Kommun: Västerås (1980)
Län: Västmanland (19)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Rafal Alshamar är en kvinna på 33 år som bor på Lindövägen 6 i Västerås. bostad är en villa på 132 kvm . Där har hon bott i 4 år och 138 dagar sedan hon flyttade in den 1 februari 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lindövägen 6
Registrerat på adressen
725 90 Västerås
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rafal kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rafal hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rafals bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 132 kvm
Byggår: 1960
Bolagsengagemang | 2 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Verklig Huvudman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2021 Omsättning (MSEK) 0,4 Vinst (MSEK) 0,1 |
Konkurs |
Verklig Huvudman | 100% | 2021 | 0,4 | 0,1 | |
|
Befattning Verklig Huvudman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0 |
Aktiv |
Verklig Huvudman | 100% | 2024 | 0 | 0 |
Mer om Rafal
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
33 år (och 141 dagar)
Födelsedag
29 januari (en fredag om 224 dagar)
Födelsedatum
1993-01-29 (en fredag för 12 194 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 6 år och 224 dagar (en lördag)
Rafal Alshamar är en kvinna på 33 år som bor på Lindövägen 6 i Västerås. bostad är en villa på 132 kvm . Där har hon bott i 4 år och 138 dagar sedan hon flyttade in den 1 februari 2022. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Rafals postnummer, 725 90, är medelinkomsten 603 716 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,78 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Rafal och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Rafal ingår. Rafals lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 307.
Rafal bor tillsammans med Edita Malaskiene Sveen. Hon är en 48 årig kvinna som flyttade in den 8 juni 2026 och har bott där totalt 11 dagar. Hon är inte gift.
På Rafals nästa födelsedag fyller hon 34 år. Den inträffar om 224 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 6 år och 224 dagar (en lördag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 196 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Rafal har 2 bolagsengagemang (
Babylon Fastigheter AB
och
SFA restaurants AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rafal i Sverige Rafal Sawicki i Västervik, Rafal Wisniewski Löbel i Herräng och Rafal Badiei i Ingelstad.
Informationen om Rafal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rafal Alshamar
Var bor Rafal?
Hur gammal är Rafal?
Rafal Alshamar är 33 år gammal och föddes den 29 januari 1993. Hon fyller 34 år den 29 januari.
Har Rafal några bolagsengagemang?
Rafal har 2 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Babylon Fastigheter AB och SFA restaurants AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Rafal några fordon?
Är Rafal gift?
Rafal är inte gift.
Vilket telefonnummer har Rafal?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rafal.
Vilket stjärntecken har Rafal?
Rafal har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Rafal folkbokförd?
Rafal Alshamar är folkbokförd i Västerås kommun.
Vilket län tillhör Rafal?
Rafal Alshamar tillhör Västmanland.
Vilken församling tillhör Rafal?
Rafal Alshamar tillhör Västerås-Barkarö församling.