7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Awet Salih
Årsinkomst: Kolla Awets lön anonymt
Personnummer: 19930201-
Ålder: 33 år
Födelsedag: 1 februari 1993
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Telefon: 073-7688760
Namnregistrering
Personnamn: Awet Salih
Förnamn: Awet
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Salih
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-09-10
Gatuadress: Godvädersgatan 40 lgh 1302
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 418 38
Postort: Göteborg
Distrikt: Biskopsgården
Församling: Lundby församling (148017)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Awet Salih är 33 år och bosatt på Godvädersgatan 40 lgh 1302 i Göteborg. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Där har han bott i 5 år och 322 dagar sedan han flyttade in den 10 september 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Godvädersgatan 40 lgh 1302
Registrerat på adressen
418 38 Göteborg
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Awet kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Awet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Awets bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 70 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1959
Bolagsengagemang | 0 st
Awet har inga bolagsengagemang
Mer om Awet
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
33 år (och 178 dagar)
Födelsedag
01 februari (en måndag om 187 dagar)
Födelsedatum
1993-02-01 (en måndag för 12 231 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 6 år och 187 dagar (en tisdag)
Awet Salih är 33 år och bosatt på Godvädersgatan 40 lgh 1302 i Göteborg. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 70 kvm . Där har han bott i 5 år och 322 dagar sedan han flyttade in den 10 september 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 418 38, är medelinkomsten 210 606 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,01 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Awet ingår. Awets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 180.
Awet bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
Awet fyller 34 år om 187 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 156 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 6 år och 187 dagar (en tisdag).
Awet har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Awet i Sverige Awet Habtemariam i Kista, Awet Heruy i Järfälla och Awet Estifanos i Göteborg.
Informationen om Awet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
073-7688760
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046737688760 +46737688760 +4673-7688760 +4673-768 87 60 0737688760 073-7688760 073-768 87 60 073 768 87 60 073 7688760
Vanliga frågor om Awet Salih
Var bor Awet?
Hur gammal är Awet?
Awet Salih är 33 år gammal och föddes den 1 februari 1993. Han fyller 34 år den 1 februari.
Har Awet några bolagsengagemang?
Awet har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Awet några fordon?
Är Awet gift?
Awet är inte gift.
Vilket telefonnummer har Awet?
Det telefonnummer som finns registrerat för Awet är 073-7688760.
Vilket stjärntecken har Awet?
Awet har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Awet folkbokförd?
Awet Salih är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Awet?
Awet Salih tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Awet?
Awet Salih tillhör Lundby församling.