8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-21

Lars Johan Filip Sundström

Årsinkomst: Kolla Johans lön anonymt

Personnummer: 19930310- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 33 år

Födelsedag: 10 mars 1993

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 december

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Lars Johan Filip Sundström

Förnamn: Lars Johan Filip

Tilltalsnamn: Johan

Efternamn: Sundström

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-05-22

Gatuadress: Rebackudden 6

Postnummer: 938 96

Postort: Arjeplog

Distrikt: Arjeplog

Församling: Arjeplogs församling (250602)

Kommun: Arjeplog (2506)

Län: Norrbotten (25)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Johan

Johan Sundström är en man på 33 år som bor på Rebackudden 6 i Arjeplog. Där har han bott i 3 år och 152 dagar sedan han flyttade in den 22 maj 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Johan

Informationen om Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Johan Sundström?

Vad tjänar Johan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Johans
Kreditstatus?

Nyfiken på Johans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rebackudden 6

Latitud: 66.182888   |   Longitud: 17.786773


Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Rebackuddens Fjällfisk AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,8 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2025 0,8 0,1

Mer om Johan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

33 år (och 225 dagar)

Födelsedag

10 mars (en onsdag om 140 dagar)

Födelsedatum

1993-03-10 (en onsdag för 12 278 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 6 år och 140 dagar (en torsdag)

Johan Sundström är en man på 33 år som bor på Rebackudden 6 i Arjeplog. Där har han bott i 3 år och 152 dagar sedan han flyttade in den 22 maj 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Johans postnummer, 938 96, är medelinkomsten 322 586 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,74 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Johan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Arjeplog där Johan ingår. Johans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.

Johan bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Johans nästa födelsedag fyller han 34 år. Den inträffar om 140 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 6 år och 140 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 67 dagar.

Namnet Johan är 'Svensk form av Johannes'.

Johan har 1 bolagsengagemang ( Rebackuddens Fjällfisk AB ).

Informationen om Johan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Johan Sundström