7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Carl Lars Oscar Björnram

Årsinkomst: Kolla Oscars lön anonymt

Personnummer: 19930404- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 33 år

Födelsedag: 4 april 1993

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 10 augusti

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Carl Lars Oscar Björnram

Förnamn: Carl Lars Oscar

Tilltalsnamn: Oscar

Efternamn: Björnram

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-05-19

Gatuadress: Restalundsvägen 2 lgh 1806

Våning & dörr: 8 våningen, dörr 6 från vänster

Postnummer: 702 16

Postort: Örebro

Distrikt: Örebro Nikolai

Församling: Örebro Nikolai församling (188001)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Oscar

Oscar Björnram är en 33 årig man och bosatt på Restalundsvägen 2 lgh 1806 i Örebro. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Han flyttade in på adressen den 19 maj 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 68 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Oscar

Informationen om Oscar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Oscar Björnram?

Vad tjänar Oscar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Oscars
Kreditstatus?

Nyfiken på Oscars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Restalundsvägen 2 lgh 1806

Latitud: 59.265681   |   Longitud: 15.231121

Registrerat på adressen


Restalundsvägen 2 lgh 1806
702 16 Örebro

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Oscar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Oscar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Oscars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 81 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Acreda AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 13,5 Vinst (MSEK) 2
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2025 13,5 2
Björnram Invest AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0,3
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2025 0 0,3

Mer om Oscar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

33 år (och 113 dagar)

Födelsedag

04 april (en söndag om 252 dagar)

Födelsedatum

1993-04-04 (en söndag för 12 166 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 6 år och 252 dagar (en måndag)

Oscar Björnram är en 33 årig man och bosatt på Restalundsvägen 2 lgh 1806 i Örebro. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Han flyttade in på adressen den 19 maj 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 68 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Oscars bostadsområde, på postnummer 702 16, är 391 400 kr per år och 3,66 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Oscars ingår. Oscars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.

Oscar bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Oscar är inte gift.

Oscars nästa födelsedag är om 252 dagar då han fyller 34 år. Hans namnsdag är om 15 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 6 år och 252 dagar (en måndag).

Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.

Oscar har 2 bolagsengagemang ( Acreda AB och Björnram Invest AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Oscar i Sverige Oscar Gyllenhammar i Stockholm, Oscar Zia i Stockholm och Oscar Jöback i Stockholm.

Informationen om Oscar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Oscar Björnram