8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-18

Daniel Göran Tolentino

Årsinkomst: Kolla Daniels lön anonymt

Personnummer: 19930414- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 33 år

Födelsedag: 14 april 1993

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 december

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Daniel Göran Tolentino

Förnamn: Daniel Göran

Tilltalsnamn: Daniel

Efternamn: Tolentino

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-04-24

Gatuadress: Långängsvägen 40

Postnummer: 694 36

Postort: Hallsberg

Distrikt: Hallsberg

Kommun: Hallsberg (1861)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Daniel

Daniel Tolentino är en 33 årig man och bosatt på Långängsvägen 40 i Hallsberg. Hans bostad är en villa på 117 kvm . Han flyttade in på adressen den 24 april 2026 och har sammanlagt bott där i 177 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Daniel

Informationen om Daniel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Daniel Tolentino?

Vad tjänar Daniel?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Daniels
Kreditstatus?

Nyfiken på Daniels Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Långängsvägen 40
694 36 Hallsberg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Daniel kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Daniel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Daniels bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 117 kvm

Byggår: 1988

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Daniel har inga bolagsengagemang


Mer om Daniel


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

33 år (och 187 dagar)

Födelsedag

14 april (en onsdag om 178 dagar)

Födelsedatum

1993-04-14 (en onsdag för 12 240 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 6 år och 178 dagar (en torsdag)

Daniel Tolentino är en 33 årig man och bosatt på Långängsvägen 40 i Hallsberg. Hans bostad är en villa på 117 kvm . Han flyttade in på adressen den 24 april 2026 och har sammanlagt bott där i 177 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Daniels bostadsområde, på postnummer 694 36, är 389 608 kr per år och 2,98 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hallsberg där Daniels ingår. Daniels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 25.

Förutom Daniel bor också Amanda Andersson på adressen. Där har hon bott i 102 dagar sedan hon först registrerades där den 8 juli 2026. Daniel är inte gift.

Daniels nästa födelsedag är om 178 dagar då han fyller 34 år. Hans namnsdag är om 54 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 6 år och 178 dagar (en torsdag).

Namnet Daniel är 'Hebreiskt namn med bet. ’Gud (min) domare’'.

Daniel har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Daniel i Sverige Daniel Fjäll i Norrköping, Daniel Dancarhäll i Åkersberga och Daniel Afshinnejad i Stockholm.

Informationen om Daniel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Daniel Tolentino