7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-23

Noor Salam Latif

Årsinkomst: Kolla Noors lön anonymt

Personnummer: 19930424- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 33 år

Födelsedag: 24 april 1993

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Noor Salam Latif

Förnamn: Noor Salam

Tilltalsnamn: Noor

Efternamn: Latif

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-07-15

Gatuadress: Grundläggaregatan 160 lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 603 48

Postort: Norrköping

Distrikt: Norrköpings Sankt Johannes

Församling: Norrköpings S:t Johannes församling (058106)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Noor

Noor Latif är en 33 årig man och bosatt på Grundläggaregatan 160 lgh 1101 i Norrköping. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 juli 2026 och har sammanlagt bott där i 8 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Noor

Informationen om Noor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Noor Latif?

Vad tjänar Noor?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Noors
Kreditstatus?

Nyfiken på Noors Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Grundläggaregatan 160 lgh 1101

Latitud: 58.576425   |   Longitud: 16.208123

Registrerat på adressen


Grundläggaregatan 160 lgh 1101
603 48 Norrköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Noor kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Noor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Noors bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 82 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Götalands Trafikskola AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 1,2 Vinst (MSEK) 0
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2025 1,2 0
Latif, Noor Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Noor


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

33 år (och 90 dagar)

Födelsedag

24 april (en lördag om 275 dagar)

Födelsedatum

1993-04-24 (en lördag för 12 143 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 6 år och 275 dagar (en söndag)

Noor Latif är en 33 årig man och bosatt på Grundläggaregatan 160 lgh 1101 i Norrköping. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 82 kvm . Han flyttade in på adressen den 15 juli 2026 och har sammanlagt bott där i 8 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Noors bostadsområde, på postnummer 603 48, är 210 792 kr per år och 16,93 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Noors ingår. Noors lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 97.

Förutom Noor bor också Zafirah Phanivong på adressen. Där har hon bott i 8 dagar sedan hon först registrerades där den 15 juli 2026. Noor är gift med Zafirah Phanivong .

Noors nästa födelsedag är om 275 dagar då han fyller 34 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 162 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 6 år och 275 dagar (en söndag).

Noor har 2 bolagsengagemang ( Götalands Trafikskola AB och Latif, Noor ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Noor i Sverige Noor Ogaili i Märsta, Noor Badawi i Helsingborg och Noor Al Saadi i Angered.

Informationen om Noor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Noor Latif