7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Ali Akbar Jafari
Årsinkomst: Kolla Ali Akbars lön anonymt
Personnummer: 19930429-
Ålder: 33 år
Födelsedag: 29 april 1993
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Oxen
Telefon: 073-5127679
Namnregistrering
Personnamn: Ali Akbar Jafari
Förnamn: Ali Akbar
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jafari
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-04-10
Gatuadress: Balladgatan 21 lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 215 71
Postort: Malmö
Distrikt: Fosie
Församling: Fosie församling (128008)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ali Akbar Jafari är en man på 33 år som bor på Balladgatan 21 lgh 1101 i Malmö. bostad är en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Där har han bott i 83 dagar sedan han flyttade in den 10 april 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Balladgatan 21 lgh 1101
Registrerat på adressen
215 71 Malmö
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ali Akbar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ali Akbar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ali Akbars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 83 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Ali Akbar har inga bolagsengagemang
Mer om Ali Akbar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
33 år (och 64 dagar)
Födelsedag
29 april (en torsdag om 301 dagar)
Födelsedatum
1993-04-29 (en torsdag för 12 117 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 6 år och 301 dagar (en fredag)
Ali Akbar Jafari är en man på 33 år som bor på Balladgatan 21 lgh 1101 i Malmö. bostad är en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Där har han bott i 83 dagar sedan han flyttade in den 10 april 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Ali Akbars postnummer, 215 71, är medelinkomsten 247 153 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,85 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ali Akbar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Ali Akbar ingår. Ali Akbars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 83.
Ali Akbar bor tillsammans med Rabiye Azimi. Hon är en 31 årig kvinna som flyttade in den 10 april 2026 och har bott där totalt 83 dagar. Han är gift med Rabiye Azimi .
På Ali Akbars nästa födelsedag fyller han 34 år. Den inträffar om 301 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 6 år och 301 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Ali Akbar har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ali Akbar i Sverige Akbar Tajik i Gällivare, Ali Cicek i Uppsala och Ali Mousa i Solna.
Informationen om Ali Akbar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
073-5127679 070-7213712
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046735127679 +46735127679 +4673-5127679 +4673-512 76 79 0735127679 073-5127679 073-512 76 79 073 512 76 79 073 5127679 0046707213712 +46707213712 +4670-7213712 +4670-721 37 12 0707213712 070-7213712 070-721 37 12 070 721 37 12 070 7213712
Vanliga frågor om Ali Akbar Jafari
Var bor Ali Akbar?
Hur gammal är Ali Akbar?
Ali Akbar Jafari är 33 år gammal och föddes den 29 april 1993. Han fyller 34 år den 29 april.
Har Ali Akbar några bolagsengagemang?
Ali Akbar har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ali Akbar några fordon?
Är Ali Akbar gift?
Ali Akbar är gift med Rabiye Azimi.
Vilket telefonnummer har Ali Akbar?
Det telefonnummer som finns registrerat för Ali Akbar är 073-5127679. Han har även fler nummer registrerade.
Vilket stjärntecken har Ali Akbar?
Ali Akbar har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Ali Akbar folkbokförd?
Ali Akbar Jafari är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Ali Akbar?
Ali Akbar Jafari tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Ali Akbar?
Ali Akbar Jafari tillhör Fosie församling.