7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Rebecca Hanna Josefin Martinsson
Årsinkomst: Kolla Rebeccas lön anonymt
Personnummer: 19930517-
Ålder: 33 år
Födelsedag: 17 maj 1993
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 5 januari
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Rebecca Hanna Josefin Martinsson
Förnamn: Rebecca Hanna Josefin
Tilltalsnamn: Rebecca
Efternamn: Martinsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1993-05-17
Gatuadress: Mogärdet 14
Postnummer: 668 30
Postort: Ed
Församling: Dals-Eds församling (143803)
Kommun: Dals-Ed (1438)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Rebecca
Rebecca Martinsson är 33 år gammal och bor på Mogärdet 14 i Ed. Hennes bostad är en villa på 98 kvm . Där har hon bott i 33 år och 43 dagar sedan hon flyttade in den 17 maj 1993. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Rebecca
Informationen om Rebecca kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Mogärdet 14
Registrerat på adressen
668 30 Ed
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 2 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2025-04-14 (1 år) Ägare Birgitta Martinsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2025-04-14 (1 år) | Birgitta Martinsson | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2022-01-21 (4 år) Ägare Birgitta Martinsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2022-01-21 (4 år) | Birgitta Martinsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rebecca kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rebecca hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rebeccas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 98 kvm
Byggår: 1967
Bolagsengagemang | 0 st
Rebecca har inga bolagsengagemang
Mer om Rebecca
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
33 år (och 43 dagar)
Födelsedag
17 maj (en måndag om 322 dagar)
Födelsedatum
1993-05-17 (en måndag för 12 096 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 6 år och 322 dagar (en tisdag)
Rebecca Martinsson är 33 år gammal och bor på Mogärdet 14 i Ed. Hennes bostad är en villa på 98 kvm . Där har hon bott i 33 år och 43 dagar sedan hon flyttade in den 17 maj 1993. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 668 30, som är Rebeccas bostadsområde, är medelinkomsten 306 283 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,36 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Dals-Ed där Rebeccas ingår. Rebeccas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 13.
Rebecca bor tillsammans med 2 personer: Kenny Martinsson , Birgitta Martinsson . Det finns också 2 hundar i bostaden. Rebecca är inte gift.
Rebecca har namnsdag om 190 dagar och nästa födelsedag inträffar om 322 dagar då hon fyller 34 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 6 år och 322 dagar (en tisdag).
Namnet Hanna är 'Hebreiskt namn med bet. ’nåd’'.
Rebecca har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rebecca i Sverige Rebecca Cohen i Stockholm, Rebecca Elfélius i Norrtälje och Rebecca Frisk i Trollhättan.
Informationen om Rebecca kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rebecca Martinsson
Var bor Rebecca?
Hur gammal är Rebecca?
Rebecca Martinsson är 33 år gammal och föddes den 17 maj 1993. Hon fyller 34 år den 17 maj.
Har Rebecca några bolagsengagemang?
Rebecca har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rebecca några fordon?
Är Rebecca gift?
Rebecca är inte gift.
Vilket telefonnummer har Rebecca?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rebecca.
Vilket stjärntecken har Rebecca?
Rebecca har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Rebecca folkbokförd?
Rebecca Martinsson är folkbokförd i Dals-Ed kommun.
Vilket län tillhör Rebecca?
Rebecca Martinsson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Rebecca?
Rebecca Martinsson tillhör Dals-Eds församling.