7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Nikolai Syversen
Årsinkomst: Kolla Nikolais lön anonymt
Personnummer: 19930519-
Ålder: 33 år
Födelsedag: 19 maj 1993
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Nikolai Syversen
Förnamn: Nikolai
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Syversen
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-08-01
Gatuadress: Gåsörtsvägen 2 B
Postnummer: 511 72
Postort: Fritsla
Distrikt: Fritsla
Församling: Kinna-Fritsla församling (146301)
Kommun: Mark (1463)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Nikolai Syversen är en man på 33 år som bor på Gåsörtsvägen 2 B i Fritsla. bostad är en lägenhet på 97 kvm . Där har han bott i 332 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gåsörtsvägen 2 B
Registrerat på adressen
511 72 Fritsla
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2023-07-17 (2 år) Ägare Miranda Jernberg Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2023-07-17 (2 år) | Miranda Jernberg | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Nikolai kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Nikolai hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Nikolais bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 97 kvm
Byggår: 1975
Bolagsengagemang | 0 st
Nikolai har inga bolagsengagemang
Mer om Nikolai
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
33 år (och 41 dagar)
Födelsedag
19 maj (en onsdag om 324 dagar)
Födelsedatum
1993-05-19 (en onsdag för 12 094 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 6 år och 324 dagar (en torsdag)
Nikolai Syversen är en man på 33 år som bor på Gåsörtsvägen 2 B i Fritsla. bostad är en lägenhet på 97 kvm . Där har han bott i 332 dagar sedan han flyttade in den 1 augusti 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Nikolais postnummer, 511 72, är medelinkomsten 316 448 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,11 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Nikolai och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Mark där Nikolai ingår. Nikolais lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.
Nikolai bor tillsammans med Miranda Jernberg. Hon är en 28 årig kvinna som flyttade in den 1 augusti 2025 och har bott där totalt 332 dagar. På adressen finns en hund (som Nikolai inte är ägare till). Han är gift med Miranda Jernberg .
På Nikolais nästa födelsedag fyller han 34 år. Den inträffar om 324 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 6 år och 324 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Nikolai har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nikolai i Sverige Nikolai Meurman i Tärnsjö, Nikolai Polojärvi i Tyringe och Nikolai Grull i Vaxholm.
Informationen om Nikolai kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Nikolai Syversen
Var bor Nikolai?
Hur gammal är Nikolai?
Nikolai Syversen är 33 år gammal och föddes den 19 maj 1993. Han fyller 34 år den 19 maj.
Har Nikolai några bolagsengagemang?
Nikolai har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Nikolai några fordon?
Är Nikolai gift?
Nikolai är gift med Miranda Jernberg.
Vilket telefonnummer har Nikolai?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Nikolai.
Vilket stjärntecken har Nikolai?
Nikolai har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Nikolai folkbokförd?
Nikolai Syversen är folkbokförd i Mark kommun.
Vilket län tillhör Nikolai?
Nikolai Syversen tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Nikolai?
Nikolai Syversen tillhör Kinna-Fritsla församling.