7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-21

Lennart Christoffer Hasselgren Lassi

Årsinkomst: Kolla Christoffers lön anonymt

Personnummer: 19930529- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 33 år

Födelsedag: 29 maj 1993

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Lennart Christoffer Hasselgren Lassi

Förnamn: Lennart Christoffer

Tilltalsnamn: Christoffer

Efternamn: Lassi

Mellannamn: Hasselgren

Folkbokföring

Adressändring: 2019-05-03

Gatuadress: Österplan 13 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 753 31

Postort: Uppsala

Distrikt: Uppsala domkyrkodistrikt

Församling: Uppsala domkyrkoförsamling (038001)

Kommun: Uppsala (0380)

Län: Uppsala (03)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Christoffer

Christoffer Hasselgren Lassi är en man på 33 år som bor på Österplan 13 lgh 1002 i Uppsala. Christoffers bostad är en lägenhet med 2 rum på 46 kvm . Där har han bott i 7 år och 49 dagar sedan han flyttade in den 3 maj 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Christoffer

Informationen om Christoffer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Christoffer Lassi?

Vad tjänar Christoffer?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Christoffers
Kreditstatus?

Nyfiken på Christoffers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Österplan 13 lgh 1002

Latitud: 59.862455   |   Longitud: 17.640870

Registrerat på adressen


Österplan 13 lgh 1002
753 31 Uppsala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
COCKERPOO Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-11-17 (3 år) Ägare Julia Nastaj Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-11-17 (3 år) Julia Nastaj Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Christoffer kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Christoffer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Christoffers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 46 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Trudhem Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Christoffer


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

33 år (och 23 dagar)

Födelsedag

29 maj (en lördag om 342 dagar)

Födelsedatum

1993-05-29 (en lördag för 12 076 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 6 år och 342 dagar (en söndag)

Christoffer Hasselgren Lassi är en man på 33 år som bor på Österplan 13 lgh 1002 i Uppsala. Christoffers bostad är en lägenhet med 2 rum på 46 kvm . Där har han bott i 7 år och 49 dagar sedan han flyttade in den 3 maj 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Christoffers postnummer, 753 31, är medelinkomsten 415 165 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,99 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Christoffer och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Uppsala där Christoffer ingår. Christoffers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 267.

Christoffer bor tillsammans med Julia Nastaj. Hon är en 31 årig kvinna som flyttade in den 19 augusti 2020 och har bott där totalt 5 år och 306 dagar. På adressen finns en hund (som Christoffer inte är ägare till). Han är inte gift.

På Christoffers nästa födelsedag fyller han 34 år. Den inträffar om 342 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 6 år och 342 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 99 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Christoffer har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Trudhem ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Christoffer i Sverige Christoffer Gustafsson i Uppsala, Christoffer Jensen i Saltsjö-Duvnäs och Christoffer Edlund i Lidköping.

Informationen om Christoffer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Christoffer Hasselgren Lassi