7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Sebastian Mikael Miller

Årsinkomst: Kolla Sebastians lön anonymt

Personnummer: 19930530- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 33 år

Födelsedag: 30 maj 1993

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 20 januari

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Sebastian Mikael Miller

Förnamn: Sebastian Mikael

Tilltalsnamn: Sebastian

Efternamn: Miller

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-10-18

Gatuadress: Vismenäset 1

Postnummer: 681 61

Postort: Björneborg

Distrikt: Visnum

Församling: Kristinehamns församling (178101)

Kommun: Kristinehamn (1781)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sebastian

Sebastian Miller är en man på 33 år som bor på Vismenäset 1 i Björneborg. Sebastians bostad är en villa på 95 kvm . Där har han bott i 6 år och 257 dagar sedan han flyttade in den 18 oktober 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sebastian

Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sebastian Miller?

Vad tjänar Sebastian?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sebastians
Kreditstatus?

Nyfiken på Sebastians Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vismenäset 1

Latitud: 59.263171   |   Longitud: 14.284792

Registrerat på adressen


Vismenäset 1
681 61 Björneborg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sebastian kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sebastian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sebastians bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 95 kvm

Byggår: 1920

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Millers Transport Tjänst AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,2 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 1,2 0,1

Mer om Sebastian


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

33 år (och 33 dagar)

Födelsedag

30 maj (en söndag om 332 dagar)

Födelsedatum

1993-05-30 (en söndag för 12 086 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 6 år och 332 dagar (en måndag)

Sebastian Miller är en man på 33 år som bor på Vismenäset 1 i Björneborg. Sebastians bostad är en villa på 95 kvm . Där har han bott i 6 år och 257 dagar sedan han flyttade in den 18 oktober 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Sebastians postnummer, 681 61, är medelinkomsten 286 690 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,03 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sebastian och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristinehamn där Sebastian ingår. Sebastians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 53.

Sebastian bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Sebastians nästa födelsedag fyller han 34 år. Den inträffar om 332 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 6 år och 332 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 202 dagar.

Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.

Sebastian har 1 bolagsengagemang ( Millers Transport Tjänst AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sebastian i Sverige Sebastian Lundborg i Stockholm, Sebastian Hammarberg i Kungsgården och Sebastian Lindqvist i Stockholm.

Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sebastian Miller