7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Maximilian Sappelt Witting
Årsinkomst: Kolla Maximilians lön anonymt
Personnummer: 19930601-
Ålder: 33 år
Födelsedag: 1 juni 1993
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 1 februari
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Maximilian Sappelt Witting
Förnamn: Maximilian
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Witting
Mellannamn: Sappelt
Folkbokföring
Adressändring: 2026-04-09
Gatuadress: Hvitfeldtsgatan 11 B lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 411 20
Postort: Göteborg
Distrikt: Göteborgs domkyrkodistrikt
Församling: Domkyrkoförsamlingen i Göteborg (148001)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Maximilian Sappelt Witting är 33 år och bosatt på Hvitfeldtsgatan 11 B lgh 1201 i Göteborg. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 88 kvm . Där har han bott i 81 dagar sedan han flyttade in den 9 april 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hvitfeldtsgatan 11 B lgh 1201
Registrerat på adressen
411 20 Göteborg
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maximilian kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maximilian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Maximilians bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 88 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,2 Vinst (MSEK) 0,1 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2025 | 0,2 | 0,1 |
Mer om Maximilian
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
33 år (och 28 dagar)
Födelsedag
01 juni (en tisdag om 337 dagar)
Födelsedatum
1993-06-01 (en tisdag för 12 081 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 6 år och 337 dagar (en onsdag)
Maximilian Sappelt Witting är 33 år och bosatt på Hvitfeldtsgatan 11 B lgh 1201 i Göteborg. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 88 kvm . Där har han bott i 81 dagar sedan han flyttade in den 9 april 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 411 20, är medelinkomsten 629 536 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,67 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Maximilian ingår. Maximilians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.
Maximilian bor tillsammans med Amanda Saarelainen. Hon har bott på Hvitfeldtsgatan 11 B lgh 1201 i totalt 81 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 9 april 2026. Han är inte gift.
Maximilian fyller 34 år om 337 dagar och har namnsdag om 217 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 6 år och 337 dagar (en onsdag).
Namnet Maximilian är 'Tysk-romerskt kejsarnamn, eg. sammanblandning av de latinska namnen Ma´ximus och Aemilia´nus'.
Maximilian har 1 bolagsengagemang (
Witting Consulting & Therapy AB
).
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maximilian i Sverige Maximilian Artell i Lidingö, Maximilian Alonso Mrsic i Hägersten och Maximilian Härm i Djurhamn.
Informationen om Maximilian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maximilian Sappelt Witting
Var bor Maximilian?
Hur gammal är Maximilian?
Maximilian Sappelt Witting är 33 år gammal och föddes den 1 juni 1993. Han fyller 34 år den 1 juni.
Har Maximilian några bolagsengagemang?
Maximilian har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Witting Consulting & Therapy AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Maximilian några fordon?
Är Maximilian gift?
Maximilian är inte gift.
Vilket telefonnummer har Maximilian?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maximilian.
Vilket stjärntecken har Maximilian?
Maximilian har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Maximilian folkbokförd?
Maximilian Sappelt Witting är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Maximilian?
Maximilian Sappelt Witting tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Maximilian?
Maximilian Sappelt Witting tillhör Domkyrkoförsamlingen i Göteborg.