7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-23

Ramjar Rasul

Årsinkomst: Kolla Ramjars lön anonymt

Personnummer: 19930819- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 32 år

Födelsedag: 19 augusti 1993

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Ramjar Rasul

Förnamn: Ramjar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Rasul

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-02-20

Gatuadress: Rävgärdsvägen 17 A lgh 1007

Våning & dörr: Entréplan, dörr 7 från vänster

Postnummer: 192 73

Postort: Sollentuna

Distrikt: Sollentuna

Församling: Sollentuna församling (016301)

Kommun: Sollentuna (0163)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

C/O-adress:

Gatuadress: Tye 770-B Billo

Postadress: 10643 Stockholm

Mer om

Ramjar Rasul är en man på 32 år som bor på Rävgärdsvägen 17 A lgh 1007 i Sollentuna. bostad är en lägenhet med 2 rum på 73 kvm . Där har han bott i 153 dagar sedan han flyttade in den 20 februari 2026. Han har en särskild adress registrerad på Tye 770-B Billo i Stockholm. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ramjar Rasul?

Vad tjänar Ramjar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ramjars
Kreditstatus?

Nyfiken på Ramjars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rävgärdsvägen 17 A lgh 1007

Latitud: 59.454624   |   Longitud: 17.901785

Registrerat på adressen


Rävgärdsvägen 17 A lgh 1007
192 73 Sollentuna

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
STAFFORDSHIRE BULLTERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2024-08-13 (1 år) Ägare Ramjar Rasul Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2024-08-13 (1 år) Ramjar Rasul Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ramjar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ramjar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ramjars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 73 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2020

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Sollentuna Vinkorken 1 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Ramjar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

32 år (och 338 dagar)

Födelsedag

19 augusti (en onsdag om 27 dagar)

Födelsedatum

1993-08-19 (en torsdag för 12 026 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 7 år och 27 dagar (en fredag)

Ramjar Rasul är en man på 32 år som bor på Rävgärdsvägen 17 A lgh 1007 i Sollentuna. bostad är en lägenhet med 2 rum på 73 kvm . Där har han bott i 153 dagar sedan han flyttade in den 20 februari 2026. Han har en särskild adress registrerad på Tye 770-B Billo i Stockholm.

På Ramjars postnummer, 192 73, är medelinkomsten 637 503 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,13 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ramjar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Sollentuna där Ramjar ingår. Ramjars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 156.

Ramjar bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). På adressen finns en hund (som Ramjar är ägare till). Han är inte gift.

På Ramjars nästa födelsedag fyller han 33 år. Den inträffar om 27 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 7 år och 27 dagar (en fredag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 162 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Ramjar har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Sollentuna Vinkorken 1 ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ramjar i Sverige Ramjar Emami i Göteborg, Ramjar Tayefeh Morsal i Enskededalen och Ramjar Ahmad i Spånga.

Informationen om Ramjar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ramjar Rasul