7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-21
Sebastian Hugo Holmqvist
Årsinkomst: Kolla Sebastian Hugos lön anonymt
Personnummer: 19930919-
Ålder: 32 år
Födelsedag: 19 september 1993
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 20 januari
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Sebastian Hugo Holmqvist
Förnamn: Sebastian Hugo
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Holmqvist
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-09-14
Gatuadress: Rosstigen 2 lgh 1103
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 169 52
Postort: Solna
Distrikt: Råsunda
Församling: Solna församling (018401)
Kommun: Solna (0184)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Sebastian Hugo Holmqvist är en man på 32 år som bor på Rosstigen 2 lgh 1103 i Solna. bostad är en lägenhet med 1 rum på 42 kvm . Där har han bott i 7 år och 280 dagar sedan han flyttade in den 14 september 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Rosstigen 2 lgh 1103
Registrerat på adressen
169 52 Solna
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sebastian Hugo kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sebastian Hugo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sebastian Hugos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 42 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1943
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,5 Vinst (MSEK) −0,4 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2024 | 0,5 | −0,4 |
Mer om Sebastian Hugo
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
32 år (och 275 dagar)
Födelsedag
19 september (en lördag om 90 dagar)
Födelsedatum
1993-09-19 (en söndag för 11 963 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 7 år och 90 dagar (en måndag)
Sebastian Hugo Holmqvist är en man på 32 år som bor på Rosstigen 2 lgh 1103 i Solna. bostad är en lägenhet med 1 rum på 42 kvm . Där har han bott i 7 år och 280 dagar sedan han flyttade in den 14 september 2018. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Sebastian Hugos postnummer, 169 52, är medelinkomsten 456 143 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,93 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sebastian Hugo och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Solna där Sebastian Hugo ingår. Sebastian Hugos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 42.
Sebastian Hugo bor tillsammans med Johannes Björnberg. Han är en 36 årig man som flyttade in den 23 oktober 2020 och har bott där totalt 5 år och 241 dagar. Han är inte gift.
På Sebastian Hugos nästa födelsedag fyller han 33 år. Den inträffar om 90 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 7 år och 90 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 213 dagar.
Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.
Sebastian Hugo har 1 bolagsengagemang (
SEBAS Aktiebolag
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sebastian Hugo i Sverige Hugo Mosshagen i Örebro, Sebastian Lundborg i Stockholm och Sebastian Hammarberg i Kungsgården.
Informationen om Sebastian Hugo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sebastian Hugo Holmqvist
Var bor Sebastian Hugo?
Hur gammal är Sebastian Hugo?
Sebastian Hugo Holmqvist är 32 år gammal och föddes den 19 september 1993. Han fyller 33 år den 19 september.
Har Sebastian Hugo några bolagsengagemang?
Sebastian Hugo har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat SEBAS Aktiebolag . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Sebastian Hugo några fordon?
Är Sebastian Hugo gift?
Sebastian Hugo är inte gift.
Vilket telefonnummer har Sebastian Hugo?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sebastian Hugo.
Vilket stjärntecken har Sebastian Hugo?
Sebastian Hugo har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Sebastian Hugo folkbokförd?
Sebastian Hugo Holmqvist är folkbokförd i Solna kommun.
Vilket län tillhör Sebastian Hugo?
Sebastian Hugo Holmqvist tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Sebastian Hugo?
Sebastian Hugo Holmqvist tillhör Solna församling.