7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Semhar Okbagergish

Årsinkomst: Kolla Semhars lön anonymt

Personnummer: 19931010- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 32 år

Födelsedag: 10 oktober 1993

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Semhar Okbagergish

Förnamn: Semhar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Okbagergish

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-10-01

Gatuadress: Sjöfrökens väg 4 lgh 1115

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 15 från vänster

Postnummer: 145 54

Postort: Norsborg

Distrikt: Botkyrka

Församling: Botkyrka församling (012701)

Kommun: Botkyrka (0127)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Semhar Okbagergish är en kvinna på 32 år som bor på Sjöfrökens väg 4 lgh 1115 i Norsborg. bostad är en lägenhet med 3 rum på 61 kvm . Där har hon bott i 277 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Semhar Okbagergish?

Vad tjänar Semhar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Semhars
Kreditstatus?

Nyfiken på Semhars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sjöfrökens väg 4 lgh 1115

Latitud: 59.256989   |   Longitud: 17.856114

Registrerat på adressen


Sjöfrökens väg 4 lgh 1115
145 54 Norsborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Semhar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Semhar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Semhars bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 61 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2022

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Semhar har inga bolagsengagemang


Mer om Semhar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

32 år (och 268 dagar)

Födelsedag

10 oktober (en lördag om 97 dagar)

Födelsedatum

1993-10-10 (en söndag för 11 956 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 7 år och 97 dagar (en måndag)

Semhar Okbagergish är en kvinna på 32 år som bor på Sjöfrökens väg 4 lgh 1115 i Norsborg. bostad är en lägenhet med 3 rum på 61 kvm . Där har hon bott i 277 dagar sedan hon flyttade in den 1 oktober 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Semhars postnummer, 145 54, är medelinkomsten 310 539 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,50 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Semhar och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Semhar ingår. Semhars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.

Semhar bor tillsammans med Fitsum Tekle Tesfamichael. Han är en 47 årig man som flyttade in den 1 oktober 2025 och har bott där totalt 277 dagar. Hon är inte gift.

På Semhars nästa födelsedag fyller hon 33 år. Den inträffar om 97 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 7 år och 97 dagar (en måndag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Semhar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Semhar i Sverige Semhar Berhe i Hässelby, Semhar Selemun i Skärholmen och Semhar Gebrehiwet i Charlottenberg.

Informationen om Semhar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Semhar Okbagergish