7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Santeri Aleksi Lehtonen

Årsinkomst: Kolla Santeris lön anonymt

Personnummer: 19931028- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 32 år

Födelsedag: 28 oktober 1993

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Santeri Aleksi Lehtonen

Förnamn: Santeri Aleksi

Tilltalsnamn: Santeri

Efternamn: Lehtonen

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-12-02

Gatuadress: Siriusvägen 18

Postnummer: 862 32

Postort: Kvissleby

Distrikt: Njurunda

Församling: Njurunda församling (228110)

Kommun: Sundsvall (2281)

Län: Västernorrland (22)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Santeri

Santeri Lehtonen är 32 år gammal och bor på Siriusvägen 18 i Kvissleby. Hans bostad är en villa på 92 kvm . Där har han bott i 1 år och 215 dagar sedan han flyttade in den 2 december 2024. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Santeri

Informationen om Santeri kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Santeri Lehtonen?

Vad tjänar Santeri?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Santeris
Kreditstatus?

Nyfiken på Santeris Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Siriusvägen 18

Latitud: 62.293134   |   Longitud: 17.367053

Registrerat på adressen


Siriusvägen 18
862 32 Kvissleby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Santeri kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Santeri hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Santeris bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 92 kvm

Byggår: 1956

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Santeri har inga bolagsengagemang


Mer om Santeri


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

32 år (och 250 dagar)

Födelsedag

28 oktober (en onsdag om 115 dagar)

Födelsedatum

1993-10-28 (en torsdag för 11 938 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 7 år och 115 dagar (en fredag)

Santeri Lehtonen är 32 år gammal och bor på Siriusvägen 18 i Kvissleby. Hans bostad är en villa på 92 kvm . Där har han bott i 1 år och 215 dagar sedan han flyttade in den 2 december 2024. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 862 32, som är Santeris bostadsområde, är medelinkomsten 350 232 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,17 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Sundsvall där Santeris ingår. Santeris lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 154.

Santeri delar bostaden med Sara Lehtonen, en 34 årig kvinna. Hon flyttade in den 2 december 2024 och har bott där totalt 1 år och 215 dagar. Santeri är gift med Sara Lehtonen .

Santeri har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 115 dagar då han fyller 33 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 7 år och 115 dagar (en fredag).

Santeri har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Santeri i Sverige Santeri Ollila i Gällivare, Santeri Lehtonen i Kvissleby och Santeri Hyvärinen i Västerås.

Informationen om Santeri kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Santeri Lehtonen