8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-08

Karl-Filip Runsten

Årsinkomst: Kolla Karl-Filips lön anonymt

Personnummer: 19931112- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 32 år

Födelsedag: 12 november 1993

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Karl-Filip Runsten

Förnamn: Karl-Filip

Tilltalsnamn: Karl-Filip

Efternamn: Runsten

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2020-05-17

Gatuadress: Jönsabovägen 17

Postnummer: 372 75

Postort: Johannishus

Distrikt: Hjortsberga

Församling: Ronneby församling (108101)

Kommun: Ronneby (1081)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Karl-Filip

Karl-Filip Runsten är 32 år och bosatt på Jönsabovägen 17 i Johannishus. Han bor i en villa på 144 kvm . Där har han bott i 6 år och 144 dagar sedan han flyttade in den 17 maj 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Karl-Filip

Informationen om Karl-Filip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl-Filip Runsten?

Vad tjänar Karl-Filip?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Karl-Filips
Kreditstatus?

Nyfiken på Karl-Filips Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Jönsabovägen 17

Latitud: 56.222398   |   Longitud: 15.420041

Registrerat på adressen


Jönsabovägen 17
372 75 Johannishus

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl-Filip kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl-Filip hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl-Filips bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 144 kvm

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Karl-Filip har inga bolagsengagemang


Mer om Karl-Filip


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

32 år (och 330 dagar)

Födelsedag

12 november (en torsdag om 35 dagar)

Födelsedatum

1993-11-12 (en fredag för 12 018 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 7 år och 35 dagar (en lördag)

Karl-Filip Runsten är 32 år och bosatt på Jönsabovägen 17 i Johannishus. Han bor i en villa på 144 kvm . Där har han bott i 6 år och 144 dagar sedan han flyttade in den 17 maj 2020. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 372 75, är medelinkomsten 363 362 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,28 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Ronneby där Karl-Filip ingår. Karl-Filips lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 58.

Karl-Filip bor tillsammans med Sandra Runsten. Hon har bott på Jönsabovägen 17 i totalt 6 år och 160 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 1 maj 2020. Han är gift med Sandra Runsten .

Karl-Filip fyller 33 år om 35 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 85 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 7 år och 35 dagar (en lördag).

Karl-Filip har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl-Filip i Sverige Karl-Filip Selander i Bandhagen, Karl-Filip Jakobsson i Uddevalla och Karl-Filip Andersson i Ulricehamn.

Informationen om Karl-Filip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl-Filip Runsten