7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Joachim Greger Svensson

Årsinkomst: Kolla Joachims lön anonymt

Personnummer: 19931130- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 32 år

Födelsedag: 30 november 1993

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 13 mars

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Joachim Greger Svensson

Förnamn: Joachim Greger

Tilltalsnamn: Joachim

Efternamn: Svensson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-10-01

Gatuadress: Solrosstigen 6

Postnummer: 432 36

Postort: Varberg

Distrikt: Varberg

Församling: Varbergs församling (138301)

Kommun: Varberg (1383)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Joachim

Joachim Svensson är en man på 32 år som bor på Solrosstigen 6 i Varberg. Joachims bostad är en villa på 107 kvm . Där har han bott i 1 år och 273 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Joachim

Informationen om Joachim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Joachim Svensson?

Vad tjänar Joachim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Joachims
Kreditstatus?

Nyfiken på Joachims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Solrosstigen 6

Latitud: 57.109136   |   Longitud: 12.282589

Registrerat på adressen


Solrosstigen 6
432 36 Varberg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Joachim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Joachim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Joachims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 107 kvm

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Joachim har inga bolagsengagemang


Mer om Joachim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

32 år (och 213 dagar)

Födelsedag

30 november (en måndag om 152 dagar)

Födelsedatum

1993-11-30 (en tisdag för 11 901 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 7 år och 152 dagar (en onsdag)

Joachim Svensson är en man på 32 år som bor på Solrosstigen 6 i Varberg. Joachims bostad är en villa på 107 kvm . Där har han bott i 1 år och 273 dagar sedan han flyttade in den 1 oktober 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Joachims postnummer, 432 36, är medelinkomsten 443 458 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,40 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Joachim och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Varberg där Joachim ingår. Joachims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.

Joachim bor tillsammans med Elin Sjölin Ivarsson. Hon är en 31 årig kvinna som flyttade in den 1 oktober 2024 och har bott där totalt 1 år och 273 dagar. Han är inte gift.

På Joachims nästa födelsedag fyller han 33 år. Den inträffar om 152 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 7 år och 152 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 255 dagar.

Namnet Greger är 'Svensk form av det latinska namnet Grego´rius (urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vaksamme’)'.

Joachim har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Joachim i Sverige Joachim Thåström i Stockholm, Joachim Berner i Stockholm och Joachim Wikström i Frändefors.

Informationen om Joachim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Joachim Svensson