7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-22
Hasnain Haider
Årsinkomst: Kolla Hasnains lön anonymt
Personnummer: 19931210-
Ålder: 32 år
Födelsedag: 10 december 1993
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Hasnain Haider
Förnamn: Hasnain
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Haider
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2017-11-01
Gatuadress: Spåntorpsvägen 2 lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 146 37
Postort: Tullinge
Distrikt: Tullinge
Församling: Botkyrka församling (012701)
Kommun: Botkyrka (0127)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Hasnain Haider är en man på 32 år som bor på Spåntorpsvägen 2 lgh 1001 i Tullinge. bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har han bott i 8 år och 233 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Spåntorpsvägen 2 lgh 1001
Registrerat på adressen
146 37 Tullinge
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Hasnain Haider (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Hasnain Haider (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Hasnain kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Hasnain hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Hasnains bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 60 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Hasnain
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
32 år (och 194 dagar)
Födelsedag
10 december (en torsdag om 171 dagar)
Födelsedatum
1993-12-10 (en fredag för 11 882 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 7 år och 171 dagar (en lördag)
Hasnain Haider är en man på 32 år som bor på Spåntorpsvägen 2 lgh 1001 i Tullinge. bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har han bott i 8 år och 233 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Hasnains postnummer, 146 37, är medelinkomsten 363 401 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,27 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Hasnain och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Hasnain ingår. Hasnains lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 117.
Hasnain bor tillsammans med Emelie Björk. Hon är en 34 årig kvinna som flyttade in den 20 november 2024 och har bott där totalt 1 år och 214 dagar. Han är inte gift.
På Hasnains nästa födelsedag fyller han 33 år. Den inträffar om 171 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 7 år och 171 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 193 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Hasnain har 1 bolagsengagemang (
Haider, Hasnain
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hasnain i Sverige Hasnain Shabbir i Rosersberg, Hasnain Visanji i Karlskrona och Hasnain Hassanali i Märsta.
Informationen om Hasnain kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Hasnain Haider
Var bor Hasnain?
Hur gammal är Hasnain?
Hasnain Haider är 32 år gammal och föddes den 10 december 1993. Han fyller 33 år den 10 december.
Har Hasnain några bolagsengagemang?
Hasnain har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Haider, Hasnain . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Hasnain några fordon?
Är Hasnain gift?
Hasnain är inte gift.
Vilket telefonnummer har Hasnain?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Hasnain.
Vilket stjärntecken har Hasnain?
Hasnain har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Hasnain folkbokförd?
Hasnain Haider är folkbokförd i Botkyrka kommun.
Vilket län tillhör Hasnain?
Hasnain Haider tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Hasnain?
Hasnain Haider tillhör Botkyrka församling.