8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-28

Sadaf Rani

Personnummer: 19931220- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 32 år

Födelsedag: 20 december 1993

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Sadaf Rani

Förnamn: Sadaf

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Rani

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-09-04

Gatuadress: Jakthornsgatan 88 lgh 1310

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 10 från vänster

Postnummer: 656 32

Postort: Karlstad

Distrikt: Norrstrand

Kommun: Karlstad (1780)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sadaf Rani är en kvinna på 32 år som bor på Jakthornsgatan 88 lgh 1310 i Karlstad. bostad är en lägenhet med 2 rum på 51 kvm . Där har hon bott i 54 dagar sedan hon flyttade in den 4 september 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sadafs
Kreditstatus?

Nyfiken på Sadafs Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Jakthornsgatan 88 lgh 1310
656 32 Karlstad

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sadaf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sadaf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sadafs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 51 kvm

Bostadskategori: Studentbostad

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sadaf har inga bolagsengagemang


Mer om Sadaf


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

32 år (och 312 dagar)

Födelsedag

20 december (en söndag om 53 dagar)

Födelsedatum

1993-12-20 (en måndag för 12 000 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 7 år och 53 dagar (en tisdag)

Sadaf Rani är en kvinna på 32 år som bor på Jakthornsgatan 88 lgh 1310 i Karlstad. bostad är en lägenhet med 2 rum på 51 kvm . Där har hon bott i 54 dagar sedan hon flyttade in den 4 september 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Sadafs postnummer, 656 32, är medelinkomsten 171 588 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,46 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sadaf och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlstad där Sadaf ingår.

Sadaf bor tillsammans med Sumra Ahmed. Hon är en 32 årig kvinna som flyttade in den 13 september 2026 och har bott där totalt 45 dagar. Hon är gift med Nadeem Sarwar.

På Sadafs nästa födelsedag fyller hon 33 år. Den inträffar om 53 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 7 år och 53 dagar (en tisdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 65 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Sadaf har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sadaf i Sverige Sadaf Diati i Sollentuna, Sadaf Sadaf i Saltsjöbaden och Sadaf Ahmadi .

Informationen om Sadaf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sadaf Rani