7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Awad Jamal Saeed
Årsinkomst: Kolla Awads lön anonymt
Personnummer: 19940101-
Ålder: 32 år
Födelsedag: 1 januari 1994
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Awad Jamal Saeed
Förnamn: Awad Jamal
Tilltalsnamn: Awad
Efternamn: Saeed
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-12-16
Gatuadress: Kasköplan 1 lgh 0901
Våning & dörr: 1 våning ner, dörr 1 från vänster
Postnummer: 824 39
Postort: Hudiksvall
Distrikt: Hälsingtuna
Församling: Hudiksvallsbygdens församling (218401)
Kommun: Hudiksvall (2184)
Län: Gävleborg (21)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Awad
Awad Saeed är en 32 årig man och bosatt på Kasköplan 1 lgh 0901 i Hudiksvall. Han flyttade in på adressen den 16 december 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 199 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Awad
Informationen om Awad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kasköplan 1 lgh 0901
Registrerat på adressen
824 39 Hudiksvall
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Awad kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Awad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Awad har inga bolagsengagemang
Mer om Awad
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
32 år (och 183 dagar)
Födelsedag
01 januari (en fredag om 182 dagar)
Födelsedatum
1994-01-01 (en lördag för 11 871 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 7 år och 182 dagar (en söndag)
Awad Saeed är en 32 årig man och bosatt på Kasköplan 1 lgh 0901 i Hudiksvall. Han flyttade in på adressen den 16 december 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 199 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Awads bostadsområde, på postnummer 824 39, är 234 051 kr per år och 11,82 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hudiksvall där Awads ingår. Awads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Förutom Awad bor också Alamin Abdulkadir Said på adressen. Där har han bott i 1 år och 203 dagar sedan han först registrerades där den 12 december 2024. Awad är inte gift.
Awads nästa födelsedag är om 182 dagar då han fyller 33 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 7 år och 182 dagar (en söndag).
Awad har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Awad i Sverige Awad Ilmi Awad i Spånga, Awad Smew i Stockholm och Awad Eisa i Alingsås.
Informationen om Awad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Awad Saeed
Var bor Awad?
Hur gammal är Awad?
Awad Saeed är 32 år gammal och föddes den 1 januari 1994. Han fyller 33 år den 1 januari.
Har Awad några bolagsengagemang?
Awad har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Awad några fordon?
Är Awad gift?
Awad är inte gift.
Vilket telefonnummer har Awad?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Awad.
Vilket stjärntecken har Awad?
Awad har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Awad folkbokförd?
Awad Saeed är folkbokförd i Hudiksvall kommun.
Vilket län tillhör Awad?
Awad Saeed tillhör Gävleborg.
Vilken församling tillhör Awad?
Awad Saeed tillhör Hudiksvallsbygdens församling.