7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-24
Ahmad Alkhalaf
Årsinkomst: Kolla Ahmads lön anonymt
Personnummer: 19940103-
Ålder: 32 år
Födelsedag: 3 januari 1994
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Ahmad Alkhalaf
Förnamn: Ahmad
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Alkhalaf
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-09-16
Gatuadress: Hagstigen 7
Postnummer: 762 31
Postort: Rimbo
Distrikt: Rimbo
Församling: Rimbo församling (018810)
Kommun: Norrtälje (0188)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ahmad Alkhalaf är en 32 årig man och bosatt på Hagstigen 7 i Rimbo. Hans bostad är en villa på 91 kvm . Han flyttade in på adressen den 16 september 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 281 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hagstigen 7
Registrerat på adressen
762 31 Rimbo
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ahmad kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ahmad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ahmads bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 91 kvm
Byggår: 1958
Bolagsengagemang | 0 st
Ahmad har inga bolagsengagemang
Mer om Ahmad
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
32 år (och 172 dagar)
Födelsedag
03 januari (en söndag om 193 dagar)
Födelsedatum
1994-01-03 (en måndag för 11 860 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 7 år och 193 dagar (en tisdag)
Ahmad Alkhalaf är en 32 årig man och bosatt på Hagstigen 7 i Rimbo. Hans bostad är en villa på 91 kvm . Han flyttade in på adressen den 16 september 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 281 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ahmads bostadsområde, på postnummer 762 31, är 310 615 kr per år och 8,43 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrtälje där Ahmads ingår. Ahmads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 105.
Ahmad bor tillsammans med 7 personer: Nuzha Al Khalaf , Basema Almatar , Moussa Al Khalaf , Khalaf Al Khalaf , Shahd Al Ahmad , Mahmoud Al Khalaf mfl. Du kan se alla personer på adressen under Registrerat på adressen . Ahmad är gift med Basema Almatar .
Ahmads nästa födelsedag är om 193 dagar då han fyller 33 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 191 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 7 år och 193 dagar (en tisdag).
Ahmad har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahmad i Sverige Ahmad Almakkawi i Katrineholm, Ahmad Barzngy i Sollentuna och Ahmad Muhanna i Umeå.
Informationen om Ahmad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ahmad Alkhalaf
Var bor Ahmad?
Hur gammal är Ahmad?
Ahmad Alkhalaf är 32 år gammal och föddes den 3 januari 1994. Han fyller 33 år den 3 januari.
Har Ahmad några bolagsengagemang?
Ahmad har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ahmad några fordon?
Är Ahmad gift?
Ahmad är gift med Basema Almatar.
Vilket telefonnummer har Ahmad?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ahmad.
Vilket stjärntecken har Ahmad?
Ahmad har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Ahmad folkbokförd?
Ahmad Alkhalaf är folkbokförd i Norrtälje kommun.
Vilket län tillhör Ahmad?
Ahmad Alkhalaf tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ahmad?
Ahmad Alkhalaf tillhör Rimbo församling.