7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Aldijana Kozar

Årsinkomst: Kolla Aldijanas lön anonymt

Personnummer: 19940103- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 32 år

Födelsedag: 3 januari 1994

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Aldijana Kozar

Förnamn: Aldijana

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Kozar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-06-27

Gatuadress: Södra Ekhultsvägen 3

Postnummer: 449 41

Postort: Nol

Distrikt: Starrkärr

Församling: Starrkärr-Kilanda församling (144005)

Kommun: Ale (1440)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Aldijana Kozar är en 32 årig kvinna och bosatt på Södra Ekhultsvägen 3 i Nol. Hennes bostad är en villa på 63 kvm . Hon flyttade in på adressen den 27 juni 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 9 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Aldijana Kozar?

Vad tjänar Aldijana?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Aldijanas
Kreditstatus?

Nyfiken på Aldijanas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Södra Ekhultsvägen 3

Latitud: 57.908791   |   Longitud: 12.056752

Registrerat på adressen


Södra Ekhultsvägen 3
449 41 Nol

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Aldijana kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Aldijana hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Aldijanas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 63 kvm

Byggår: 1950

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Aldijana har inga bolagsengagemang


Mer om Aldijana


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

32 år (och 184 dagar)

Födelsedag

03 januari (en söndag om 181 dagar)

Födelsedatum

1994-01-03 (en måndag för 11 872 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 7 år och 181 dagar (en tisdag)

Aldijana Kozar är en 32 årig kvinna och bosatt på Södra Ekhultsvägen 3 i Nol. Hennes bostad är en villa på 63 kvm . Hon flyttade in på adressen den 27 juni 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 9 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Aldijanas bostadsområde, på postnummer 449 41, är 395 597 kr per år och 2,04 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Ale där Aldijanas ingår. Aldijanas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 66.

Förutom Aldijana bor också Ernad Kozar på adressen. Där har han bott i 1 år och 9 dagar sedan han först registrerades där den 27 juni 2025. Aldijana är gift med Ernad Kozar .

Aldijanas nästa födelsedag är om 181 dagar då hon fyller 33 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 7 år och 181 dagar (en tisdag).

Aldijana har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Aldijana i Sverige Aldijana Jasarevic i Enskede, Aldijana Durmic i Osby och Aldijana Bilalovic i Värnamo.

Informationen om Aldijana kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Aldijana Kozar