7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Rana Aldaman

Årsinkomst: Kolla Ranas lön anonymt

Personnummer: 19940104- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 32 år

Födelsedag: 4 januari 1994

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Rana Aldaman

Förnamn: Rana

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Aldaman

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-01-18

Gatuadress: Kinadalsvägen 7 A lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 666 30

Postort: Bengtsfors

Distrikt: Ärtemark

Församling: Ärtemarks församling (146001)

Kommun: Bengtsfors (1460)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Rana Aldaman är en 32 årig kvinna och bosatt på Kinadalsvägen 7 A lgh 1101 i Bengtsfors. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Hon flyttade in på adressen den 18 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 172 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rana Aldaman?

Vad tjänar Rana?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ranas
Kreditstatus?

Nyfiken på Ranas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kinadalsvägen 7 A lgh 1101

Latitud: 59.029404   |   Longitud: 12.220850

Registrerat på adressen


Kinadalsvägen 7 A lgh 1101
666 30 Bengtsfors

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rana kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rana hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ranas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 75 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rana har inga bolagsengagemang


Mer om Rana


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

32 år (och 186 dagar)

Födelsedag

04 januari (en måndag om 179 dagar)

Födelsedatum

1994-01-04 (en tisdag för 11 874 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 7 år och 179 dagar (en onsdag)

Rana Aldaman är en 32 årig kvinna och bosatt på Kinadalsvägen 7 A lgh 1101 i Bengtsfors. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 75 kvm . Hon flyttade in på adressen den 18 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 172 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Ranas bostadsområde, på postnummer 666 30, är 312 606 kr per år och 6,89 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Bengtsfors där Ranas ingår. Ranas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.

Förutom Rana bor också Tarek Mahfoud på adressen. Där har han bott i 172 dagar sedan han först registrerades där den 18 januari 2026. Rana är gift med Tarek Mahfoud .

Ranas nästa födelsedag är om 179 dagar då hon fyller 33 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 7 år och 179 dagar (en onsdag).

Rana har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rana i Sverige Rana Toubal i Stockholm, Rana Al Sadey i Malmö och Rana Arslan i Vällingby.

Informationen om Rana kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rana Aldaman