7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Karl Sebastian Hultin
Årsinkomst: Kolla Sebastians lön anonymt
Personnummer: 19940129-
Ålder: 32 år
Födelsedag: 29 januari 1994
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 20 januari
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Karl Sebastian Hultin
Förnamn: Karl Sebastian
Tilltalsnamn: Sebastian
Efternamn: Hultin
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-04-30
Gatuadress: Sparvvägen 13
Postnummer: 448 35
Postort: Floda
Distrikt: Skallsjö
Församling: Skallsjö församling (144102)
Kommun: Lerum (1441)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Sebastian
Sebastian Hultin är en man på 32 år som bor på Sparvvägen 13 i Floda. Sebastians bostad är en villa på 165 kvm . Där har han bott i 1 år och 59 dagar sedan han flyttade in den 30 april 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sebastian
Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Sparvvägen 13
Registrerat på adressen
448 35 Floda
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Sebastian kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Sebastian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Sebastians bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 165 kvm
Byggår: 2001
Bolagsengagemang | 0 st
Sebastian har inga bolagsengagemang
Mer om Sebastian
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
32 år (och 150 dagar)
Födelsedag
29 januari (en fredag om 215 dagar)
Födelsedatum
1994-01-29 (en lördag för 11 838 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 7 år och 215 dagar (en söndag)
Sebastian Hultin är en man på 32 år som bor på Sparvvägen 13 i Floda. Sebastians bostad är en villa på 165 kvm . Där har han bott i 1 år och 59 dagar sedan han flyttade in den 30 april 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Sebastians postnummer, 448 35, är medelinkomsten 423 556 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,00 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sebastian och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lerum där Sebastian ingår. Sebastians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 89.
Sebastian bor tillsammans med Lisa Hultin. Hon är en 31 årig kvinna som flyttade in den 30 april 2025 och har bott där totalt 1 år och 59 dagar. Han är gift med Lisa Hultin .
På Sebastians nästa födelsedag fyller han 33 år. Den inträffar om 215 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 7 år och 215 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 206 dagar.
Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.
Sebastian har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sebastian i Sverige Sebastian Lundborg i Stockholm, Sebastian Hammarberg i Kungsgården och Sebastian Lindqvist i Stockholm.
Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Sebastian Hultin
Var bor Sebastian?
Hur gammal är Sebastian?
Sebastian Hultin är 32 år gammal och föddes den 29 januari 1994. Han fyller 33 år den 29 januari.
Har Sebastian några bolagsengagemang?
Sebastian har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Sebastian några fordon?
Är Sebastian gift?
Sebastian är gift med Lisa Hultin.
Vilket telefonnummer har Sebastian?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Sebastian.
Vilket stjärntecken har Sebastian?
Sebastian har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Sebastian folkbokförd?
Sebastian Hultin är folkbokförd i Lerum kommun.
Vilket län tillhör Sebastian?
Sebastian Hultin tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Sebastian?
Sebastian Hultin tillhör Skallsjö församling.