7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Mahmoud Bakdounsi

Årsinkomst: Kolla Mahmouds lön anonymt

Personnummer: 19940130- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 32 år

Födelsedag: 30 januari 1994

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Mahmoud Bakdounsi

Förnamn: Mahmoud

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Bakdounsi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-12-25

Gatuadress: Rundeln 22 A lgh 1101

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 504 32

Postort: Borås

Distrikt: Borås Caroli

Församling: Borås Caroli församling (149001)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mahmoud Bakdounsi är en man på 32 år som bor på Rundeln 22 A lgh 1101 i Borås. bostad är en lägenhet med 2 rum på 48 kvm . Där har han bott i 3 år och 189 dagar sedan han flyttade in den 25 december 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mahmoud Bakdounsi?

Vad tjänar Mahmoud?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mahmouds
Kreditstatus?

Nyfiken på Mahmouds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Rundeln 22 A lgh 1101

Latitud: 57.712508   |   Longitud: 12.928947

Registrerat på adressen


Rundeln 22 A lgh 1101
504 32 Borås

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mahmoud kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mahmoud hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mahmouds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 48 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mahmoud har inga bolagsengagemang


Mer om Mahmoud


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

32 år (och 153 dagar)

Födelsedag

30 januari (en lördag om 212 dagar)

Födelsedatum

1994-01-30 (en söndag för 11 841 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 7 år och 212 dagar (en måndag)

Mahmoud Bakdounsi är en man på 32 år som bor på Rundeln 22 A lgh 1101 i Borås. bostad är en lägenhet med 2 rum på 48 kvm . Där har han bott i 3 år och 189 dagar sedan han flyttade in den 25 december 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Mahmouds postnummer, 504 32, är medelinkomsten 235 487 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 12,91 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Mahmoud och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Mahmoud ingår. Mahmouds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 30.

Mahmoud bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är gift med Raghad Daher Alhossien.

På Mahmouds nästa födelsedag fyller han 33 år. Den inträffar om 212 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 7 år och 212 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Mahmoud har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mahmoud i Sverige Mahmoud Qatanani i Märsta, Mahmoud Al Shehri i Nässjö och Mahmoud Alabsi i Robertsfors.

Informationen om Mahmoud kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mahmoud Bakdounsi