8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-03

Hagen Viking Eriksson

Årsinkomst: Kolla Hagens lön anonymt

Personnummer: 19940428- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 32 år

Födelsedag: 28 april 1994

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Hagen Viking Eriksson

Förnamn: Hagen Viking

Tilltalsnamn: Hagen

Efternamn: Eriksson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-10-02

Gatuadress: Alfhöjdsgatan 16

Postnummer: 431 38

Postort: Mölndal

Distrikt: Fässberg

Kommun: Mölndal (1481)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Hagen

Hagen Eriksson är 32 år gammal och bor på Alfhöjdsgatan 16 i Mölndal. Hans bostad är en villa på 146 kvm . Där har han bott i 1 dag sedan han flyttade in den 2 oktober 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Hagen

Informationen om Hagen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hagen Eriksson?

Vad tjänar Hagen?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hagens
Kreditstatus?

Nyfiken på Hagens Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Alfhöjdsgatan 16
431 38 Mölndal

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
HÄLLSÖ SAMFÄLLIGHETSFÖRENING Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hagen kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hagen hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hagens bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 146 kvm

Byggår: 1923

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
J. Lundin Capital AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Hagen


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

32 år (och 158 dagar)

Födelsedag

28 april (en onsdag om 207 dagar)

Födelsedatum

1994-04-28 (en torsdag för 11 846 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 7 år och 207 dagar (en fredag)

Hagen Eriksson är 32 år gammal och bor på Alfhöjdsgatan 16 i Mölndal. Hans bostad är en villa på 146 kvm . Där har han bott i 1 dag sedan han flyttade in den 2 oktober 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 431 38, som är Hagens bostadsområde, är medelinkomsten 577 614 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,62 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Mölndal där Hagens ingår. Hagens lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 139.

Hagen bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hagen är inte gift.

Hagen har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 90 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 207 dagar då han fyller 33 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 7 år och 207 dagar (en fredag).

Hagen har 1 bolagsengagemang ( J. Lundin Capital AB ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hagen i Sverige Hagen Eriksson i Mölndal, Hagen Geissler i Örebro och Hagen Spies i Stockholm.

Informationen om Hagen kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hagen Eriksson