7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-08

Ricardo Antonio Zuniga Salcedo

Årsinkomst: Kolla Ricardos lön anonymt

Personnummer: 19940709- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 9 juli 1994

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 17 januari

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Ricardo Antonio Zuniga Salcedo

Förnamn: Ricardo Antonio

Tilltalsnamn: Ricardo

Efternamn: Zuniga Salcedo

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2005-11-01

Gatuadress: Albert Engströms gata 101

Postnummer: 603 78

Postort: Norrköping

Församling: Norrköpings Borgs församling (058105)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ricardo

Ricardo Zuniga Salcedo är en man på 31 år som bor på Albert Engströms gata 101 i Norrköping. Ricardos bostad är en lägenhet på 92 kvm . Där har han bott i 20 år och 249 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ricardo

Informationen om Ricardo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ricardo Zuniga Salcedo?

Vad tjänar Ricardo?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ricardos
Kreditstatus?

Nyfiken på Ricardos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Albert Engströms gata 101

Latitud: 58.579176   |   Longitud: 16.135924

Registrerat på adressen


Albert Engströms gata 101
603 78 Norrköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ricardo kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ricardo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ricardos bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 92 kvm

Byggår: 1981

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ricardo har inga bolagsengagemang


Mer om Ricardo


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 364 dagar)

Födelsedag

09 juli (en torsdag om 1 dagar)

Födelsedatum

1994-07-09 (en lördag för 11 687 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 1 dag (en söndag)

Ricardo Zuniga Salcedo är en man på 31 år som bor på Albert Engströms gata 101 i Norrköping. Ricardos bostad är en lägenhet på 92 kvm . Där har han bott i 20 år och 249 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2005. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Ricardos postnummer, 603 78, är medelinkomsten 306 347 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,85 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ricardo och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Ricardo ingår. Ricardos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 212.

Ricardo bor tillsammans med 4 personer: Benjamin Zuniga Salcedo , Veronica Salcedo , Juan Roberto Zuniga Toro , Aylin Zuniga Salcedo . Han är inte gift.

På Ricardos nästa födelsedag fyller han 32 år. Den inträffar om 1 dag. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 1 dag (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 193 dagar.

Ricardo har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ricardo i Sverige Ricardo Constantinou i Stockholm, Ricardo Schuck Friedrich i Tygelsjö och Ricardo Boggian Grahn i Halmstad.

Informationen om Ricardo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ricardo Zuniga Salcedo