7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Juan Diego Tvärnstedt

Årsinkomst: Kolla Diegos lön anonymt

Personnummer: 19940720- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 32 år

Födelsedag: 20 juli 1994

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 december

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Juan Diego Tvärnstedt

Förnamn: Juan Diego

Tilltalsnamn: Diego

Efternamn: Tvärnstedt

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-08-18

Gatuadress: Järnlundsvägen 13 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 120 60

Postort: Årsta

Distrikt: Enskede

Församling: Enskede-Årsta församling (018034)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Diego

Diego Tvärnstedt är en man på 32 år som bor på Järnlundsvägen 13 lgh 1001 i Årsta. Diegos bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har han bott i 1 år och 340 dagar sedan han flyttade in den 18 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Diego

Informationen om Diego kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Diego Tvärnstedt?

Vad tjänar Diego?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Diegos
Kreditstatus?

Nyfiken på Diegos Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Järnlundsvägen 13 lgh 1001

Latitud: 59.298576   |   Longitud: 18.035858

Registrerat på adressen


Järnlundsvägen 13 lgh 1001
120 60 Årsta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Diego kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Diego hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Diegos bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 71 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Diego har inga bolagsengagemang


Mer om Diego


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

32 år (och 4 dagar)

Födelsedag

20 juli (en tisdag om 361 dagar)

Födelsedatum

1994-07-20 (en onsdag för 11 692 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 7 år och 361 dagar (en torsdag)

Diego Tvärnstedt är en man på 32 år som bor på Järnlundsvägen 13 lgh 1001 i Årsta. Diegos bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har han bott i 1 år och 340 dagar sedan han flyttade in den 18 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Diegos postnummer, 120 60, är medelinkomsten 471 252 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,27 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Diego och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Diego ingår. Diegos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 62.

Diego bor tillsammans med Hanna Klingberg. Hon är en 28 årig kvinna som flyttade in den 18 augusti 2024 och har bott där totalt 1 år och 340 dagar. Han är inte gift.

På Diegos nästa födelsedag fyller han 33 år. Den inträffar om 361 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 7 år och 361 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 156 dagar.

Diego har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Diego i Sverige Diego Martinez Parra i Gustavsberg, Diego Gonzalez Oyarzo i Handen och Diego Gutierrez Lycksell i Falun.

Informationen om Diego kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Diego Tvärnstedt