7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Aqeel Hasnain
Årsinkomst: Kolla Aqeels lön anonymt
Personnummer: 19940727-
Ålder: 31 år
Födelsedag: 27 juli 1994
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Aqeel Hasnain
Förnamn: Aqeel
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hasnain
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-11-01
Gatuadress: Gitarrvägen 49 C
Postnummer: 342 33
Postort: Alvesta
Distrikt: Alvesta
Församling: Alvesta församling (076401)
Kommun: Alvesta (0764)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Aqeel Hasnain är 31 år gammal och bor på Gitarrvägen 49 C i Alvesta. Hans bostad är ett kedjehus på 137 kvm . Där har han bott i 3 år och 245 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2022. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gitarrvägen 49 C
Registrerat på adressen
342 33 Alvesta
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Aqeel kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Aqeel hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Aqeels bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 137 kvm
Byggår: 2022
Bolagsengagemang | 0 st
Aqeel har inga bolagsengagemang
Mer om Aqeel
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
31 år (och 342 dagar)
Födelsedag
27 juli (en måndag om 23 dagar)
Födelsedatum
1994-07-27 (en onsdag för 11 665 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 8 år och 23 dagar (en torsdag)
Aqeel Hasnain är 31 år gammal och bor på Gitarrvägen 49 C i Alvesta. Hans bostad är ett kedjehus på 137 kvm . Där har han bott i 3 år och 245 dagar sedan han flyttade in den 1 november 2022. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 342 33, som är Aqeels bostadsområde, är medelinkomsten 336 034 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,33 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Alvesta där Aqeels ingår. Aqeels lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.
Aqeel delar bostaden med Tahira Salman Ali, en 32 årig kvinna. Hon flyttade in den 1 november 2022 och har bott där totalt 3 år och 245 dagar. Aqeel är gift med Tahira Salman Ali .
Aqeel har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 23 dagar då han fyller 32 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 23 dagar (en torsdag).
Aqeel har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Aqeel i Sverige Aqeel Al-Abbasi i Knäred, Aqeel Asal i Kristianstad och Aqeel Abbas i Angered.
Informationen om Aqeel kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Aqeel Hasnain
Var bor Aqeel?
Hur gammal är Aqeel?
Aqeel Hasnain är 31 år gammal och föddes den 27 juli 1994. Han fyller 32 år den 27 juli.
Har Aqeel några bolagsengagemang?
Aqeel har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Aqeel några fordon?
Är Aqeel gift?
Aqeel är gift med Tahira Salman Ali.
Vilket telefonnummer har Aqeel?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Aqeel.
Vilket stjärntecken har Aqeel?
Aqeel har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Aqeel folkbokförd?
Aqeel Hasnain är folkbokförd i Alvesta kommun.
Vilket län tillhör Aqeel?
Aqeel Hasnain tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Aqeel?
Aqeel Hasnain tillhör Alvesta församling.