7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Jackie Vu
Årsinkomst: Kolla Jackies lön anonymt
Personnummer: 19940731-
Ålder: 31 år
Födelsedag: 31 juli 1994
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Jackie Vu
Förnamn: Jackie
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Vu
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-02-02
Gatuadress: Södra Rönnebergavägen 14
Postnummer: 261 75
Postort: Asmundtorp
Distrikt: Asmundtorp
Församling: Häljarps församling (128204)
Kommun: Landskrona (1282)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Jackie Vu är 31 år och bosatt på Södra Rönnebergavägen 14 i Asmundtorp. Han bor i en villa på 135 kvm . Där har han bott i 177 dagar sedan han flyttade in den 2 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Södra Rönnebergavägen 14
Registrerat på adressen
261 75 Asmundtorp
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jackie kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jackie hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jackies bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 135 kvm
Byggår: 1943
Bolagsengagemang | 0 st
Jackie har inga bolagsengagemang
Mer om Jackie
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
31 år (och 363 dagar)
Födelsedag
31 juli (en fredag om 2 dagar)
Födelsedatum
1994-07-31 (en söndag för 11 686 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 8 år och 2 dagar (en måndag)
Jackie Vu är 31 år och bosatt på Södra Rönnebergavägen 14 i Asmundtorp. Han bor i en villa på 135 kvm . Där har han bott i 177 dagar sedan han flyttade in den 2 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 261 75, är medelinkomsten 377 125 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,38 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Jackie ingår. Jackies lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 102.
Jackie bor tillsammans med 4 personer: Sofie Phuong Vu , Jackie Dinh , Joakim Dinh , Johnny Dinh . Han är inte gift.
Jackie fyller 32 år om 2 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 156 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 8 år och 2 dagar (en måndag).
Jackie har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jackie i Sverige Jackie Lund i Borrby, Jackie Arklöv i Storuman och Jackie Wejnor i Ystad.
Informationen om Jackie kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Jackie Vu
Var bor Jackie?
Hur gammal är Jackie?
Jackie Vu är 31 år gammal och föddes den 31 juli 1994. Han fyller 32 år den 31 juli.
Har Jackie några bolagsengagemang?
Jackie har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Jackie några fordon?
Är Jackie gift?
Jackie är inte gift.
Vilket telefonnummer har Jackie?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Jackie.
Vilket stjärntecken har Jackie?
Jackie har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Jackie folkbokförd?
Jackie Vu är folkbokförd i Landskrona kommun.
Vilket län tillhör Jackie?
Jackie Vu tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Jackie?
Jackie Vu tillhör Häljarps församling.