7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-25

Mahnoor Khan

Årsinkomst: Kolla Mahnoors lön anonymt

Personnummer: 19940802- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 2 augusti 1994

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Mahnoor Khan

Förnamn: Mahnoor

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Khan

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-08-14

Gatuadress: Simrisbanvägen 30 lgh 1504

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 4 från vänster

Postnummer: 212 24

Postort: Malmö

Distrikt: Kirseberg

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Mahnoor Khan är 31 år och bosatt på Simrisbanvägen 30 lgh 1504 i Malmö. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 42 kvm . Där har hon bott i 315 dagar sedan hon flyttade in den 14 augusti 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mahnoor Khan?

Vad tjänar Mahnoor?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mahnoors
Kreditstatus?

Nyfiken på Mahnoors Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Simrisbanvägen 30 lgh 1504

Latitud: 55.611460   |   Longitud: 13.061151

Registrerat på adressen


Simrisbanvägen 30 lgh 1504
212 24 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mahnoor kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mahnoor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mahnoors bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 42 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mahnoor har inga bolagsengagemang


Mer om Mahnoor


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 327 dagar)

Födelsedag

02 augusti (en söndag om 38 dagar)

Födelsedatum

1994-08-02 (en tisdag för 11 650 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 38 dagar (en onsdag)

Mahnoor Khan är 31 år och bosatt på Simrisbanvägen 30 lgh 1504 i Malmö. Hon bor i en lägenhet med 2 rum på 42 kvm . Där har hon bott i 315 dagar sedan hon flyttade in den 14 augusti 2025. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 212 24, är medelinkomsten 273 633 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,98 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Mahnoor ingår. Mahnoors lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 163.

Mahnoor bor tillsammans med Syed Muhammad Ovais. Han har bott på Simrisbanvägen 30 lgh 1504 i totalt 1 år och 233 dagar sedan han först registrerades på adressen den 4 november 2024. Hon är gift med Syed Muhammad Ovais .

Mahnoor fyller 32 år om 38 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 190 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 40 år om 8 år och 38 dagar (en onsdag).

Mahnoor har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mahnoor i Sverige Mahnoor Rahmat Ali i Spånga, Mahnoor Majeedy i Malmö och Mahnoor Asim i Malmö.

Informationen om Mahnoor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mahnoor Khan