7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Hager Haqi Ismael Al-Farraji

Årsinkomst: Kolla Hagers lön anonymt

Personnummer: 19940808- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 8 augusti 1994

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Hager Haqi Ismael Al-Farraji

Förnamn: Hager Haqi Ismael

Tilltalsnamn: Hager

Efternamn: Al-Farraji

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-08-29

Gatuadress: Segeparksgatan 9 A lgh 1301

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 212 50

Postort: Malmö

Distrikt: Kirseberg

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

C/O-adress:

Gatuadress: Fss 574-J Billo

Postadress: 10643 Stockholm

Mer om Hager

Hager Al-Farraji är 31 år gammal och bor på Segeparksgatan 9 A lgh 1301 i Malmö. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Där har hon bott i 308 dagar sedan hon flyttade in den 29 augusti 2025. Hon har en särskild adress registrerad på Fss 574-J Billo i Stockholm. Läs mer om Hager

Informationen om Hager kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hager Al-Farraji?

Vad tjänar Hager?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hagers
Kreditstatus?

Nyfiken på Hagers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Segeparksgatan 9 A lgh 1301

Latitud: 55.613940   |   Longitud: 13.053061

Registrerat på adressen


Segeparksgatan 9 A lgh 1301
212 50 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hager kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hager hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hagers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 83 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hager har inga bolagsengagemang


Mer om Hager


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 329 dagar)

Födelsedag

08 augusti (en lördag om 36 dagar)

Födelsedatum

1994-08-08 (en måndag för 11 652 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 36 dagar (en tisdag)

Hager Al-Farraji är 31 år gammal och bor på Segeparksgatan 9 A lgh 1301 i Malmö. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Där har hon bott i 308 dagar sedan hon flyttade in den 29 augusti 2025. Hon har en särskild adress registrerad på Fss 574-J Billo i Stockholm.

På postnummer 212 50, som är Hagers bostadsområde, är medelinkomsten 254 212 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,55 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Hagers ingår. Hagers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 233.

Hager bor tillsammans med 2 personer: Anwer Al-Nasih , Mohammed Amer Abdulkadhim Al-Nasih . Hager är inte gift.

Hager har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 36 dagar då hon fyller 32 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 8 år och 36 dagar (en tisdag).

Hager har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hager i Sverige Hager Sayed Abdu i Angered, Hager Mohamed i Gävle och Hager Saleh i Sundbyberg.

Informationen om Hager kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hager Al-Farraji