7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Nessim Hadi Khalaf

Årsinkomst: Kolla Nessims lön anonymt

Personnummer: 19940903- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 3 september 1994

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Nessim Hadi Khalaf

Förnamn: Nessim Hadi

Tilltalsnamn: Nessim

Efternamn: Khalaf

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-06-21

Gatuadress: Råsundavägen 11 lgh 1103

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 169 67

Postort: Solna

Distrikt: Råsunda

Församling: Solna församling (018401)

Kommun: Solna (0184)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Nessim

Nessim Khalaf är en 31 årig man och bosatt på Råsundavägen 11 lgh 1103 i Solna. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 44 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 juni 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 13 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Nessim

Informationen om Nessim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Nessim Khalaf?

Vad tjänar Nessim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Nessims
Kreditstatus?

Nyfiken på Nessims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Råsundavägen 11 lgh 1103

Latitud: 59.363138   |   Longitud: 18.020929

Registrerat på adressen


Råsundavägen 11 lgh 1103
169 67 Solna

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Nessim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Nessim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nessims bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 44 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1934

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Nessim har inga bolagsengagemang


Mer om Nessim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 304 dagar)

Födelsedag

03 september (en torsdag om 61 dagar)

Födelsedatum

1994-09-03 (en lördag för 11 627 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 61 dagar (en söndag)

Nessim Khalaf är en 31 årig man och bosatt på Råsundavägen 11 lgh 1103 i Solna. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 44 kvm . Han flyttade in på adressen den 21 juni 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 13 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Nessims bostadsområde, på postnummer 169 67, är 547 440 kr per år och 6,54 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Solna där Nessims ingår. Nessims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 73.

Nessim bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Nessim är inte gift.

Nessims nästa födelsedag är om 61 dagar då han fyller 32 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 61 dagar (en söndag).

Nessim har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nessim i Sverige Nessim Gallouze i Malmö, Nessim Bakir i Göteborg och Nessim Khalaf i Solna.

Informationen om Nessim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Nessim Khalaf