7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Thomas Petter Augustin Yngvaldsson
Årsinkomst: Kolla Petters lön anonymt
Personnummer: 19940924-
Ålder: 31 år
Födelsedag: 24 september 1994
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 7 januari
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Thomas Petter Augustin Yngvaldsson
Förnamn: Thomas Petter Augustin
Tilltalsnamn: Petter
Efternamn: Yngvaldsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2019-12-18
Gatuadress: Movägen 13
Postnummer: 342 50
Postort: Vislanda
Distrikt: Vislanda
Församling: Vislanda-Blädinge församling (076409)
Kommun: Alvesta (0764)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Petter
Petter Yngvaldsson är en 31 årig man och bosatt på Movägen 13 i Vislanda. Hans bostad är en villa på 126 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 december 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 192 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Petter
Informationen om Petter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Movägen 13
Registrerat på adressen
342 50 Vislanda
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Petter kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Petter hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Petters bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 126 kvm
Byggår: 1930
Bolagsengagemang | 0 st
Petter har inga bolagsengagemang
Mer om Petter
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
31 år (och 277 dagar)
Födelsedag
24 september (en torsdag om 88 dagar)
Födelsedatum
1994-09-24 (en lördag för 11 600 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 8 år och 88 dagar (en söndag)
Petter Yngvaldsson är en 31 årig man och bosatt på Movägen 13 i Vislanda. Hans bostad är en villa på 126 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 december 2019 och har sammanlagt bott där i 6 år och 192 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Petters bostadsområde, på postnummer 342 50, är 315 168 kr per år och 7,67 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Alvesta där Petters ingår. Petters lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.
Förutom Petter bor också Josefine Hildingsson på adressen. Där har hon bott i 6 år och 209 dagar sedan hon först registrerades där den 1 december 2019. Petter är inte gift.
Petters nästa födelsedag är om 88 dagar då han fyller 32 år. Hans namnsdag är om 193 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 88 dagar (en söndag).
Petter har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Petter i Sverige Petter Hagberg i Kärna, Petter Askergren i Stockholm och Petter Sjöström i Rolfstorp.
Informationen om Petter kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Petter Yngvaldsson
Var bor Petter?
Hur gammal är Petter?
Petter Yngvaldsson är 31 år gammal och föddes den 24 september 1994. Han fyller 32 år den 24 september.
Har Petter några bolagsengagemang?
Petter har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Petter några fordon?
Är Petter gift?
Petter är inte gift.
Vilket telefonnummer har Petter?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Petter.
Vilket stjärntecken har Petter?
Petter har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Petter folkbokförd?
Petter Yngvaldsson är folkbokförd i Alvesta kommun.
Vilket län tillhör Petter?
Petter Yngvaldsson tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Petter?
Petter Yngvaldsson tillhör Vislanda-Blädinge församling.