7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-25
Karl Jesper Dahlkvist
Årsinkomst: Kolla Jespers lön anonymt
Personnummer: 19940928-
Ålder: 31 år
Födelsedag: 28 september 1994
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 26 juli
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Karl Jesper Dahlkvist
Förnamn: Karl Jesper
Tilltalsnamn: Jesper
Efternamn: Dahlkvist
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-01-24
Gatuadress: Banmästargården 12
Postnummer: 245 63
Postort: Hjärup
Distrikt: Uppåkra
Församling: Uppåkra församling (123006)
Kommun: Staffanstorp (1230)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Jesper
Jesper Dahlkvist är 31 år gammal och bor på Banmästargården 12 i Hjärup. Hans bostad är ett radhus på 122 kvm . Där har han bott i 2 år och 152 dagar sedan han flyttade in den 24 januari 2024. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jesper
Informationen om Jesper kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Banmästargården 12
Registrerat på adressen
245 63 Hjärup
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2021-03-30 (5 år) Ägare Hanna Dahlkvist Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2021-03-30 (5 år) | Hanna Dahlkvist | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Jesper kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Jesper hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Jespers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 122 kvm
Byggår: 1984
Bolagsengagemang | 0 st
Jesper har inga bolagsengagemang
Mer om Jesper
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
31 år (och 270 dagar)
Födelsedag
28 september (en måndag om 95 dagar)
Födelsedatum
1994-09-28 (en onsdag för 11 593 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 8 år och 95 dagar (en torsdag)
Jesper Dahlkvist är 31 år gammal och bor på Banmästargården 12 i Hjärup. Hans bostad är ett radhus på 122 kvm . Där har han bott i 2 år och 152 dagar sedan han flyttade in den 24 januari 2024. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 245 63, som är Jespers bostadsområde, är medelinkomsten 472 296 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,83 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Staffanstorp där Jespers ingår. Jespers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 52.
Jesper delar bostaden med Hanna Dahlkvist, en 34 årig kvinna. Hon flyttade in den 24 januari 2024 och har bott där totalt 2 år och 152 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Jesper inte är ägare till. Jesper är gift med Hanna Dahlkvist .
Jesper har namnsdag om 31 dagar och nästa födelsedag inträffar om 95 dagar då han fyller 32 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 95 dagar (en torsdag).
Namnet Jesper är 'Nordisk ombildning av Jasper (tysk sidoform till Caspar [se Kasper])'.
Jesper har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jesper i Sverige Jesper Sundström i Stockholm, Jesper Rönndahl i Hägersten och Jesper Nelin i Ås.
Informationen om Jesper kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Jesper Dahlkvist
Var bor Jesper?
Hur gammal är Jesper?
Jesper Dahlkvist är 31 år gammal och föddes den 28 september 1994. Han fyller 32 år den 28 september.
Har Jesper några bolagsengagemang?
Jesper har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Jesper några fordon?
Är Jesper gift?
Jesper är gift med Hanna Dahlkvist.
Vilket telefonnummer har Jesper?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Jesper.
Vilket stjärntecken har Jesper?
Jesper har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Jesper folkbokförd?
Jesper Dahlkvist är folkbokförd i Staffanstorp kommun.
Vilket län tillhör Jesper?
Jesper Dahlkvist tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Jesper?
Jesper Dahlkvist tillhör Uppåkra församling.