7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-28

Thor David Siamak Khodayari

Årsinkomst: Kolla Thors lön anonymt

Personnummer: 19941210- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 10 december 1994

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 25 juni

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Thor David Siamak Khodayari

Förnamn: Thor David Siamak

Tilltalsnamn: Thor

Efternamn: Khodayari

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-06-14

Gatuadress: Bunsövägen 26

Postnummer: 132 34

Postort: Saltsjö-Boo

Distrikt: Boo

Församling: Boo församling (018203)

Kommun: Nacka (0182)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Thor

Thor Khodayari är en man på 31 år som bor på Bunsövägen 26 i Saltsjö-Boo. Thors bostad är ett kedjehus på 109 kvm . Där har han bott i 2 år och 14 dagar sedan han flyttade in den 14 juni 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Thor

Informationen om Thor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Thor Khodayari?

Vad tjänar Thor?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Thors
Kreditstatus?

Nyfiken på Thors Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bunsövägen 26

Latitud: 59.329476   |   Longitud: 18.248617

Registrerat på adressen


Bunsövägen 26
132 34 Saltsjö-Boo

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Thor kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Thor hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Thors bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 109 kvm

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
LivItOn AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,3 Vinst (MSEK) 1,3
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 1,3 1,3

Mer om Thor


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 200 dagar)

Födelsedag

10 december (en torsdag om 165 dagar)

Födelsedatum

1994-12-10 (en lördag för 11 523 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 165 dagar (en söndag)

Thor Khodayari är en man på 31 år som bor på Bunsövägen 26 i Saltsjö-Boo. Thors bostad är ett kedjehus på 109 kvm . Där har han bott i 2 år och 14 dagar sedan han flyttade in den 14 juni 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Thors postnummer, 132 34, är medelinkomsten 477 662 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,94 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Thor och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Thor ingår. Thors lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 121.

Thor bor tillsammans med Louise Sahlman. Hon är en 35 årig kvinna som flyttade in den 14 juni 2024 och har bott där totalt 2 år och 14 dagar. Han är inte gift.

På Thors nästa födelsedag fyller han 32 år. Den inträffar om 165 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 165 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 362 dagar.

Namnet David är 'Hebreiskt namn med oviss bet. (möjl. ’älskad’)'.

Thor har 1 bolagsengagemang ( LivItOn AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Thor i Sverige Thor Nejman i Sundsvall, Thor Norrström i Björklinge och Thor Ngo i Borås.

Informationen om Thor kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Thor Khodayari