7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-23
Amani Imad Said Qita
Årsinkomst: Kolla Amani Imad Saids lön anonymt
Personnummer: 19941224-
Ålder: 31 år
Födelsedag: 24 december 1994
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Amani Imad Said Qita
Förnamn: Amani Imad Said
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Qita
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-07-16
Gatuadress: Norrby Tvärgata 14 lgh 1602
Våning & dörr: 6 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 504 37
Postort: Borås
Distrikt: Borås Caroli
Församling: Borås Caroli församling (149001)
Kommun: Borås (1490)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Amani Imad Said Qita är en 31 årig kvinna och bosatt på Norrby Tvärgata 14 lgh 1602 i Borås. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Hon flyttade in på adressen den 16 juli 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 7 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Norrby Tvärgata 14 lgh 1602
Registrerat på adressen
504 37 Borås
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Amani Imad Said kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Amani Imad Said hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Amani Imad Saids bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 71 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Amani Imad Said har inga bolagsengagemang
Mer om Amani Imad Said
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
31 år (och 211 dagar)
Födelsedag
24 december (en torsdag om 154 dagar)
Födelsedatum
1994-12-24 (en lördag för 11 534 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 8 år och 154 dagar (en söndag)
Amani Imad Said Qita är en 31 årig kvinna och bosatt på Norrby Tvärgata 14 lgh 1602 i Borås. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Hon flyttade in på adressen den 16 juli 2021 och har sammanlagt bott där i 5 år och 7 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Amani Imad Saids bostadsområde, på postnummer 504 37, är 188 852 kr per år och 10,44 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Amani Imad Saids ingår. Amani Imad Saids lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 42.
Förutom Amani Imad Said bor också Tarek El Machharawi på adressen. Där har han bott i 5 år och 7 dagar sedan han först registrerades där den 16 juli 2021. Amani Imad Said är gift med Tarek El Machharawi .
Amani Imad Saids nästa födelsedag är om 154 dagar då hon fyller 32 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 162 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 8 år och 154 dagar (en söndag).
Amani Imad Said har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Amani Imad Said i Sverige Amani Strand i Malmö, Imad Zanzoul i Göteborg och Said Delavaran i Lund.
Informationen om Amani Imad Said kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Amani Imad Said Qita
Var bor Amani Imad Said?
Hur gammal är Amani Imad Said?
Amani Imad Said Qita är 31 år gammal och föddes den 24 december 1994. Hon fyller 32 år den 24 december.
Har Amani Imad Said några bolagsengagemang?
Amani Imad Said har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Amani Imad Said några fordon?
Är Amani Imad Said gift?
Amani Imad Said är gift med Tarek El Machharawi.
Vilket telefonnummer har Amani Imad Said?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Amani Imad Said.
Vilket stjärntecken har Amani Imad Said?
Amani Imad Said har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Amani Imad Said folkbokförd?
Amani Imad Said Qita är folkbokförd i Borås kommun.
Vilket län tillhör Amani Imad Said?
Amani Imad Said Qita tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Amani Imad Said?
Amani Imad Said Qita tillhör Borås Caroli församling.