7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Ahmed Al-Mnahi

Årsinkomst: Kolla Ahmeds lön anonymt

Personnummer: 19941230- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 30 december 1994

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Ahmed Al-Mnahi

Förnamn: Ahmed

Tilltalsnamn: Ahmed

Efternamn: Al-Mnahi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-01-08

Gatuadress: Furutåvägen 34 C lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 352 54

Postort: Växjö

Församling: Växjö stads- och domkyrkoförsamling (078001)

Kommun: Växjö (0780)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ahmed

Ahmed Al-Mnahi är en man på 31 år som bor på Furutåvägen 34 C lgh 1102 i Växjö. Ahmeds bostad är en lägenhet med 4 rum på 77 kvm . Där har han bott i 11 år och 182 dagar sedan han flyttade in den 8 januari 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ahmed

Informationen om Ahmed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ahmed Al-Mnahi?

Vad tjänar Ahmed?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ahmeds
Kreditstatus?

Nyfiken på Ahmeds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Furutåvägen 34 C lgh 1102

Latitud: 56.854977   |   Longitud: 14.816123

Registrerat på adressen


Furutåvägen 34 C lgh 1102
352 54 Växjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ahmed kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ahmed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ahmeds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 77 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ahmed har inga bolagsengagemang


Mer om Ahmed


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 191 dagar)

Födelsedag

30 december (en onsdag om 174 dagar)

Födelsedatum

1994-12-30 (en fredag för 11 514 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 174 dagar (en lördag)

Ahmed Al-Mnahi är en man på 31 år som bor på Furutåvägen 34 C lgh 1102 i Växjö. Ahmeds bostad är en lägenhet med 4 rum på 77 kvm . Där har han bott i 11 år och 182 dagar sedan han flyttade in den 8 januari 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Ahmeds postnummer, 352 54, är medelinkomsten 258 412 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,94 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ahmed och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Växjö där Ahmed ingår. Ahmeds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 124.

Ahmed bor tillsammans med Shakir Al-Mnahi. Han är en 59 årig man som flyttade in den 1 februari 2013 och har bott där totalt 13 år och 158 dagar. Han är inte gift.

På Ahmeds nästa födelsedag fyller han 32 år. Den inträffar om 174 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 174 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Ahmed har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ahmed i Sverige Ahmed Asp Porgord i Storvreta, Ahmed Zubeir i Ystad och Ahmed Kassim i Hässelby.

Informationen om Ahmed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ahmed Al-Mnahi