7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Carl Mikael Vreeswijk
Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt
Personnummer: 19950104-
Ålder: 31 år
Födelsedag: 4 januari 1995
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 september
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Carl Mikael Vreeswijk
Förnamn: Carl Mikael
Tilltalsnamn: Carl
Efternamn: Vreeswijk
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-01-20
Gatuadress: Stockholmsvägen 15 H bv
Postnummer: 575 34
Postort: Eksjö
Distrikt: Eksjö
Församling: Eksjö församling (068601)
Kommun: Eksjö (0686)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Carl
Carl Vreeswijk är en 31 årig man och bosatt på Stockholmsvägen 15 H bv i Eksjö. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 32 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 166 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Carl
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Stockholmsvägen 15 H bv
Registrerat på adressen
575 34 Eksjö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2012-03-12 (14 år) Ägare Ella Hallquist Harris Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2012-03-12 (14 år) | Ella Hallquist Harris | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Carl kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Carls bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 1
Kökstyp: Kokvrå
Boarea: 32 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1959
Bolagsengagemang | 0 st
Carl har inga bolagsengagemang
Mer om Carl
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
31 år (och 182 dagar)
Födelsedag
04 januari (en måndag om 183 dagar)
Födelsedatum
1995-01-04 (en onsdag för 11 505 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 8 år och 183 dagar (en torsdag)
Carl Vreeswijk är en 31 årig man och bosatt på Stockholmsvägen 15 H bv i Eksjö. Hans bostad är en lägenhet med 1 rum på 32 kvm . Han flyttade in på adressen den 20 januari 2026 och har sammanlagt bott där i 166 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Carls bostadsområde, på postnummer 575 34, är 389 305 kr per år och 5,16 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Eksjö där Carls ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.
Förutom Carl bor också Ella Hallquist Harris på adressen. Där har hon bott i 172 dagar sedan hon först registrerades där den 14 januari 2026. På adressen finns också en hund registrerad som Carl inte är ägare till. Carl är inte gift.
Carls nästa födelsedag är om 183 dagar då han fyller 32 år. Hans namnsdag är om 86 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 183 dagar (en torsdag).
Namnet Mikael är 'Hebreiskt namn med bet. ’vem är som Gud?’'.
Carl har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Carl Vreeswijk
Var bor Carl?
Hur gammal är Carl?
Carl Vreeswijk är 31 år gammal och föddes den 4 januari 1995. Han fyller 32 år den 4 januari.
Har Carl några bolagsengagemang?
Carl har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Carl några fordon?
Är Carl gift?
Carl är inte gift.
Vilket telefonnummer har Carl?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Carl.
Vilket stjärntecken har Carl?
Carl har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Carl folkbokförd?
Carl Vreeswijk är folkbokförd i Eksjö kommun.
Vilket län tillhör Carl?
Carl Vreeswijk tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Carl?
Carl Vreeswijk tillhör Eksjö församling.