7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Khaled Awaeed

Årsinkomst: Kolla Khaleds lön anonymt

Personnummer: 19950120- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 20 januari 1995

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Khaled Awaeed

Förnamn: Khaled

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Awaeed

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-09-01

Gatuadress: Bäverdammsgränd 88 lgh 1202

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 124 63

Postort: Bandhagen

Distrikt: Vantör

Församling: Vantörs församling (018023)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Khaled Awaeed är en man på 31 år som bor på Bäverdammsgränd 88 lgh 1202 i Bandhagen. bostad är en lägenhet med 2 rum på 59 kvm . Där har han bott i 311 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Khaled Awaeed?

Vad tjänar Khaled?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Khaleds
Kreditstatus?

Nyfiken på Khaleds Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bäverdammsgränd 88 lgh 1202

Latitud: 59.251745   |   Longitud: 18.032763

Registrerat på adressen


Bäverdammsgränd 88 lgh 1202
124 63 Bandhagen

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
Awaeed, Khaled Status Aktiv
Ansvarig Khaled Awaeed (Innehavare) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Khaled Awaeed (Innehavare) Kolla lön direkt


Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Khaled kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Khaled hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Khaleds bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 59 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1983

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Eigendata AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0
Awaeed, Khaled Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Khaled


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 170 dagar)

Födelsedag

20 januari (en onsdag om 195 dagar)

Födelsedatum

1995-01-20 (en fredag för 11 493 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 195 dagar (en lördag)

Khaled Awaeed är en man på 31 år som bor på Bäverdammsgränd 88 lgh 1202 i Bandhagen. bostad är en lägenhet med 2 rum på 59 kvm . Där har han bott i 311 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Khaleds postnummer, 124 63, är medelinkomsten 302 813 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,46 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Khaled och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Khaled ingår. Khaleds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 195.

Khaled bor tillsammans med Eleni Soilemezidi. Hon är en 29 årig kvinna som flyttade in den 3 september 2025 och har bott där totalt 309 dagar. Han är inte gift.

På Khaleds nästa födelsedag fyller han 32 år. Den inträffar om 195 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 195 dagar (en lördag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Khaled har 2 bolagsengagemang ( Eigendata AB och Awaeed, Khaled ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Khaled i Sverige Khaled El-Masri i Arlöv, Khaled Elmegrehi i Kista och Khaled El-Naggar i Täby.

Informationen om Khaled kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Khaled Awaeed