7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-10

Liban Ahmed Abdi

Årsinkomst: Kolla Libans lön anonymt

Personnummer: 19950203- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 3 februari 1995

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Liban Ahmed Abdi

Förnamn: Liban

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ahmed Abdi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-05-01

Gatuadress: Centrumplan 2 lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 571 77

Postort: Forserum

Distrikt: Forserum

Församling: Barkeryd-Forserums församling (068207)

Kommun: Nässjö (0682)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Liban Ahmed Abdi är en 31 årig man och bosatt på Centrumplan 2 lgh 1201 i Forserum. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 maj 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 70 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Liban Ahmed Abdi?

Vad tjänar Liban?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Libans
Kreditstatus?

Nyfiken på Libans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Centrumplan 2 lgh 1201

Latitud: 57.699795   |   Longitud: 14.474561

Registrerat på adressen


Centrumplan 2 lgh 1201
571 77 Forserum

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Liban kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Liban hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Libans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 77 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1968

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Liban har inga bolagsengagemang


Mer om Liban


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 157 dagar)

Födelsedag

03 februari (en onsdag om 208 dagar)

Födelsedatum

1995-02-03 (en fredag för 11 480 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 208 dagar (en lördag)

Liban Ahmed Abdi är en 31 årig man och bosatt på Centrumplan 2 lgh 1201 i Forserum. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 77 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 maj 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 70 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Libans bostadsområde, på postnummer 571 77, är 292 521 kr per år och 12,05 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Nässjö där Libans ingår. Libans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.

Förutom Liban bor också Ubaha Idris Ahmed på adressen. Där har hon bott i 1 år och 70 dagar sedan hon först registrerades där den 1 maj 2025. Liban är gift med Ubaha Idris Ahmed .

Libans nästa födelsedag är om 208 dagar då han fyller 32 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 175 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 208 dagar (en lördag).

Liban har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Liban i Sverige Liban Egeih i Spånga, Liban Mohamed i Märsta och Liban Keynan i Spånga.

Informationen om Liban kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Liban Ahmed Abdi