7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Muntadher Alhreyshawi
Årsinkomst: Kolla Muntadhers lön anonymt
Personnummer: 19950308-
Ålder: 31 år
Födelsedag: 8 mars 1995
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Muntadher Alhreyshawi
Förnamn: Muntadher
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Alhreyshawi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-01-26
Gatuadress: Återbruksvägen 5
Postnummer: 703 53
Postort: Örebro
Distrikt: Längbro
Församling: Längbro församling (188003)
Kommun: Örebro (1880)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
C/O-adress:
Gatuadress: Återbruksvägen 5
Postadress: 70353 Örebro
Mer om
Muntadher Alhreyshawi är 31 år gammal och bor på Återbruksvägen 5 i Örebro. Där har han bott i 4 år och 154 dagar sedan han flyttade in den 26 januari 2022. Han har en särskild adress registrerad på Återbruksvägen 5 i Örebro. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Återbruksvägen 5
Registrerat på adressen
703 53 Örebro
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Muntadher kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Muntadher hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Muntadher har inga bolagsengagemang
Mer om Muntadher
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
31 år (och 113 dagar)
Födelsedag
08 mars (en måndag om 252 dagar)
Födelsedatum
1995-03-08 (en onsdag för 11 436 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 8 år och 252 dagar (en torsdag)
Muntadher Alhreyshawi är 31 år gammal och bor på Återbruksvägen 5 i Örebro. Där har han bott i 4 år och 154 dagar sedan han flyttade in den 26 januari 2022. Han har en särskild adress registrerad på Återbruksvägen 5 i Örebro.
På postnummer 703 53, som är Muntadhers bostadsområde, är medelinkomsten 326 720 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,47 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Muntadhers ingår. Muntadhers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 190.
Muntadher delar bostaden med Don Jaxell, en 46 årig man. Han flyttade in den 26 mars 2024 och har bott där totalt 2 år och 95 dagar. Muntadher är inte gift.
Muntadher har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 252 dagar då han fyller 32 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 252 dagar (en torsdag).
Muntadher har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Muntadher i Sverige Muntadher Dakhil i Malmö, Muntadher Abeed i Kristianstad och Muntadher Al-Saedi i Kalix.
Informationen om Muntadher kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Muntadher Alhreyshawi
Var bor Muntadher?
Hur gammal är Muntadher?
Muntadher Alhreyshawi är 31 år gammal och föddes den 8 mars 1995. Han fyller 32 år den 8 mars.
Har Muntadher några bolagsengagemang?
Muntadher har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Muntadher några fordon?
Är Muntadher gift?
Muntadher är inte gift.
Vilket telefonnummer har Muntadher?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Muntadher.
Vilket stjärntecken har Muntadher?
Muntadher har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Muntadher folkbokförd?
Muntadher Alhreyshawi är folkbokförd i Örebro kommun.
Vilket län tillhör Muntadher?
Muntadher Alhreyshawi tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Muntadher?
Muntadher Alhreyshawi tillhör Längbro församling.