7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-19
Reda Reda
Årsinkomst: Kolla Redas lön anonymt
Personnummer: 19950324-
Ålder: 31 år
Födelsedag: 24 mars 1995
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Reda Reda
Förnamn: Reda
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Reda
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-06-01
Gatuadress: Författargatan 2 B
Postnummer: 703 70
Postort: Örebro
Distrikt: Örebro Mikael
Församling: Mikaels församling (188030)
Kommun: Örebro (1880)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Reda Reda är en 31 årig man och bosatt på Författargatan 2 B i Örebro. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 59 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juni 2026 och har sammanlagt bott där i 18 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Författargatan 2 B
Registrerat på adressen
703 70 Örebro
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Reda kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Reda hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Redas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 59 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1968
Bolagsengagemang | 0 st
Reda har inga bolagsengagemang
Mer om Reda
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
31 år (och 87 dagar)
Födelsedag
24 mars (en onsdag om 278 dagar)
Födelsedatum
1995-03-24 (en fredag för 11 410 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 8 år och 278 dagar (en lördag)
Reda Reda är en 31 årig man och bosatt på Författargatan 2 B i Örebro. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 59 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juni 2026 och har sammanlagt bott där i 18 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Redas bostadsområde, på postnummer 703 70, är 187 100 kr per år och 14,33 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Redas ingår. Redas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 252.
Förutom Reda bor också Issa Al Mahmoud på adressen. Där har han bott i 1 år och 70 dagar sedan han först registrerades där den 10 april 2025. Reda är inte gift.
Redas nästa födelsedag är om 278 dagar då han fyller 32 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 196 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 278 dagar (en lördag).
Reda har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Reda i Sverige Reda Chamil i Norsborg, Reda El Metowri i Norsborg och Reda El Gourari i Vårby.
Informationen om Reda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Reda Reda
Var bor Reda?
Hur gammal är Reda?
Reda Reda är 31 år gammal och föddes den 24 mars 1995. Han fyller 32 år den 24 mars.
Har Reda några bolagsengagemang?
Reda har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Reda några fordon?
Är Reda gift?
Reda är inte gift.
Vilket telefonnummer har Reda?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Reda.
Vilket stjärntecken har Reda?
Reda har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Reda folkbokförd?
Reda Reda är folkbokförd i Örebro kommun.
Vilket län tillhör Reda?
Reda Reda tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Reda?
Reda Reda tillhör Mikaels församling.