7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Muhammad Shafiq

Årsinkomst: Kolla Muhammads lön anonymt

Personnummer: 19950404- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 4 april 1995

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Muhammad Shafiq

Förnamn: Muhammad

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Shafiq

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-04-01

Gatuadress: Granövägen 111 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 151 67

Postort: Södertälje

Distrikt: Tveta

Församling: Södertälje församling (018101)

Kommun: Södertälje (0181)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Muhammad Shafiq är en 31 årig man och bosatt på Granövägen 111 lgh 1002 i Södertälje. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 47 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2026 och har sammanlagt bott där i 97 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Muhammad Shafiq?

Vad tjänar Muhammad?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Muhammads
Kreditstatus?

Nyfiken på Muhammads Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Granövägen 111 lgh 1002

Latitud: 59.174221   |   Longitud: 17.599437

Registrerat på adressen


Granövägen 111 lgh 1002
151 67 Södertälje

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Muhammad kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Muhammad hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Muhammads bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 47 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Muhammad har inga bolagsengagemang


Mer om Muhammad


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 94 dagar)

Födelsedag

04 april (en söndag om 271 dagar)

Födelsedatum

1995-04-04 (en tisdag för 11 417 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 271 dagar (en onsdag)

Muhammad Shafiq är en 31 årig man och bosatt på Granövägen 111 lgh 1002 i Södertälje. Hans bostad är en lägenhet med 2 rum på 47 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 april 2026 och har sammanlagt bott där i 97 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Muhammads bostadsområde, på postnummer 151 67, är 230 828 kr per år och 10,71 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Södertälje där Muhammads ingår. Muhammads lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 116.

Förutom Muhammad bor också Marcin Belczynski på adressen. Där har han bott i 12 år och 340 dagar sedan han först registrerades där den 1 augusti 2013. Muhammad är gift med Gulnoma Syed.

Muhammads nästa födelsedag är om 271 dagar då han fyller 32 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 271 dagar (en onsdag).

Muhammad har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Muhammad i Sverige Muhammad Yigit i Järfälla, Muhammad Khan i Skellefteå och Muhammad Talha i Malmö.

Informationen om Muhammad kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Muhammad Shafiq