7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Sadek Hamed Qasim Al Sudani

Årsinkomst: Kolla Sadeks lön anonymt

Personnummer: 19950410- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 10 april 1995

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Sadek Hamed Qasim Al Sudani

Förnamn: Sadek Hamed Qasim

Tilltalsnamn: Sadek

Efternamn: Al Sudani

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-12-07

Gatuadress: Odonvidegatan 18 C

Postnummer: 212 31

Postort: Malmö

Distrikt: Husie

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sadek

Sadek Al Sudani är en man på 31 år som bor på Odonvidegatan 18 C i Malmö. Sadeks bostad är ett radhus på 98 kvm . Där har han bott i 3 år och 214 dagar sedan han flyttade in den 7 december 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sadek

Informationen om Sadek kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sadek Al Sudani?

Vad tjänar Sadek?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sadeks
Kreditstatus?

Nyfiken på Sadeks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Odonvidegatan 18 C

Latitud: 55.588533   |   Longitud: 13.067356

Registrerat på adressen


Odonvidegatan 18 C
212 31 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sadek kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sadek hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sadeks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 98 kvm

Byggår: 1963

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sadek har inga bolagsengagemang


Mer om Sadek


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 90 dagar)

Födelsedag

10 april (en lördag om 275 dagar)

Födelsedatum

1995-04-10 (en måndag för 11 413 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 275 dagar (en tisdag)

Sadek Al Sudani är en man på 31 år som bor på Odonvidegatan 18 C i Malmö. Sadeks bostad är ett radhus på 98 kvm . Där har han bott i 3 år och 214 dagar sedan han flyttade in den 7 december 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Sadeks postnummer, 212 31, är medelinkomsten 421 183 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,10 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sadek och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Sadek ingår. Sadeks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 187.

Sadek bor tillsammans med 4 personer: Mohaneed Salleh , Zaid Salleh , Zina Al-Kabie , Zainab Ahmad Abdallah Lafta . Han är gift med Zainab Ahmad Abdallah Lafta .

På Sadeks nästa födelsedag fyller han 32 år. Den inträffar om 275 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 275 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Sadek har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sadek i Sverige Sadek Sado i Avesta, Sadek Mahamuud i Göteborg och Sadek Jawadi i Kista.

Informationen om Sadek kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sadek Al Sudani