7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

Kjazim Raimovski

Årsinkomst: Kolla Kjazims lön anonymt

Personnummer: 19950423- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 23 april 1995

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Kjazim Raimovski

Förnamn: Kjazim

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Raimovski

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-06-12

Gatuadress: Porfyrvägen 1

Postnummer: 703 74

Postort: Örebro

Distrikt: Örebro Mikael

Församling: Mikaels församling (188030)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kjazim Raimovski är en 31 årig man och bosatt på Porfyrvägen 1 i Örebro. Hans bostad är ett kedjehus på 112 kvm . Han flyttade in på adressen den 12 juni 2026 och har sammanlagt bott där i 25 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kjazim Raimovski?

Vad tjänar Kjazim?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Kjazims
Kreditstatus?

Nyfiken på Kjazims Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Porfyrvägen 1

Latitud: 59.308305   |   Longitud: 15.179282

Registrerat på adressen


Porfyrvägen 1
703 74 Örebro

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kjazim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kjazim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kjazims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 112 kvm

Byggår: 1972

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kjazim har inga bolagsengagemang


Mer om Kjazim


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 75 dagar)

Födelsedag

23 april (en fredag om 290 dagar)

Födelsedatum

1995-04-23 (en söndag för 11 398 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 290 dagar (en måndag)

Kjazim Raimovski är en 31 årig man och bosatt på Porfyrvägen 1 i Örebro. Hans bostad är ett kedjehus på 112 kvm . Han flyttade in på adressen den 12 juni 2026 och har sammanlagt bott där i 25 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kjazims bostadsområde, på postnummer 703 74, är 331 353 kr per år och 2,05 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Kjazims ingår. Kjazims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 266.

Kjazim bor tillsammans med 3 personer: Kjamil Raimovski , Guka Raimovska , Kazim Raimovski . Kjazim är gift med en person som är 25 år.

Kjazims nästa födelsedag är om 290 dagar då han fyller 32 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 178 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 290 dagar (en måndag).

Kjazim har inga bolagsengagemang.

Informationen om Kjazim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kjazim Raimovski