7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Majd Aldabbas
Årsinkomst: Kolla Majds lön anonymt
Personnummer: 19950511-
Ålder: 31 år
Födelsedag: 11 maj 1995
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Majd Aldabbas
Förnamn: Majd
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Aldabbas
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-03-01
Gatuadress: Traststigen 4 B lgh 1205
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 5 från vänster
Postnummer: 332 32
Postort: Gislaved
Distrikt: Gislaved
Församling: Gislaveds församling (066201)
Kommun: Gislaved (0662)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Majd Aldabbas är 31 år och bosatt på Traststigen 4 B lgh 1205 i Gislaved. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Där har han bott i 4 år och 120 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Traststigen 4 B lgh 1205
Registrerat på adressen
332 32 Gislaved
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Majd kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Majd hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Majds bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 65 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Majd har inga bolagsengagemang
Mer om Majd
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
31 år (och 49 dagar)
Födelsedag
11 maj (en tisdag om 316 dagar)
Födelsedatum
1995-05-11 (en torsdag för 11 372 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 8 år och 316 dagar (en fredag)
Majd Aldabbas är 31 år och bosatt på Traststigen 4 B lgh 1205 i Gislaved. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 65 kvm . Där har han bott i 4 år och 120 dagar sedan han flyttade in den 1 mars 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 332 32, är medelinkomsten 238 984 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,73 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Gislaved där Majd ingår. Majds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 18.
Majd bor tillsammans med Shorouk Shaban. Hon har bott på Traststigen 4 B lgh 1205 i totalt 3 år och 200 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 11 december 2022. Han är gift med Shorouk Shaban .
Majd fyller 32 år om 316 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 8 år och 316 dagar (en fredag).
Majd har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Majd i Sverige Majd Alostaz i Eskilstuna, Majd Shaqura i Askim och Majd Ishak i Södertälje.
Informationen om Majd kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Majd Aldabbas
Var bor Majd?
Hur gammal är Majd?
Majd Aldabbas är 31 år gammal och föddes den 11 maj 1995. Han fyller 32 år den 11 maj.
Har Majd några bolagsengagemang?
Majd har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Majd några fordon?
Är Majd gift?
Majd är gift med Shorouk Shaban.
Vilket telefonnummer har Majd?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Majd.
Vilket stjärntecken har Majd?
Majd har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Majd folkbokförd?
Majd Aldabbas är folkbokförd i Gislaved kommun.
Vilket län tillhör Majd?
Majd Aldabbas tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Majd?
Majd Aldabbas tillhör Gislaveds församling.