7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-16

Sena Kalayci

Årsinkomst: Kolla Senas lön anonymt

Personnummer: 19950518- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 18 maj 1995

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Sena Kalayci

Förnamn: Sena

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Kalayci

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-12-15

Gatuadress: Gillesgatan 7 A lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 554 54

Postort: Jönköping

Distrikt: Jönköpings Kristina

Församling: Jönköpings församling (068002)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Sena Kalayci är 31 år gammal och bor på Gillesgatan 7 A lgh 1002 i Jönköping. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har hon bott i 2 år och 183 dagar sedan hon flyttade in den 15 december 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sena Kalayci?

Vad tjänar Sena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Senas
Kreditstatus?

Nyfiken på Senas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Gillesgatan 7 A lgh 1002

Latitud: 57.781970   |   Longitud: 14.213458

Registrerat på adressen


Gillesgatan 7 A lgh 1002
554 54 Jönköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Senas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 60 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1946

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sena har inga bolagsengagemang


Mer om Sena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 29 dagar)

Födelsedag

18 maj (en tisdag om 336 dagar)

Födelsedatum

1995-05-18 (en torsdag för 11 352 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 336 dagar (en fredag)

Sena Kalayci är 31 år gammal och bor på Gillesgatan 7 A lgh 1002 i Jönköping. Hennes bostad är en lägenhet med 2 rum på 60 kvm . Där har hon bott i 2 år och 183 dagar sedan hon flyttade in den 15 december 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 554 54, som är Senas bostadsområde, är medelinkomsten 481 585 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,32 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Senas ingår. Senas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 118.

Sena delar bostaden med Said Kalayci, en 34 årig man. Han flyttade in den 15 december 2023 och har bott där totalt 2 år och 183 dagar. Sena är gift med Said Kalayci .

Sena har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 199 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 336 dagar då hon fyller 32 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 8 år och 336 dagar (en fredag).

Sena har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sena i Sverige Sena Kucuk i Lund, Sena Bicen i Norsborg och Sena Karaca i Skogås.

Informationen om Sena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.